Florame šampūns matu spēcināšanai - 4300
  • Florame šampūns matu spēcināšanai - 4300

  Florame šampūns matu spēcināšanai

  01000010521
  8,95 €

  Veidots bez sulfātiem un ekoloģiski sertificēts. Ilang-ilang, rozmarīna un lavandas ēteriskās eļļas stimulē matu augšanu. Ingvera ekstrakts atjauno matus jau to saknēs. Lielisks plāniem, viegli lūstošiem matiem.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā.

  Nav piemērots sievietēm grūtniecības laikā, bērna zīdīšanas periodā un bērniem līdz 12 g.v.

  Lietošana: nelielu daudzuma šampūna ieklāj mitros matos, saputo un izskalo ar siltu ūdeni.

  Francijas ražotājs Florame jau vairāk kā 20 gadus ražo profesionālai aromterapijai piemērotas augstākās kvalitātes 100% dabīgas un tīras augu ēteriskās eļļas.

  Florame sadarbojas ar nelielām saimniecībām, kas var nodrošināt kvalitatīvu augu audzēšanu un ievākšanu. Florame ēteriskās eļļas nav “papildinātas” ar sintētiskām vielām un arī ēterisko eļļu komponentu proporcijas nav nekādā veidā pārveidotas – eļļas ir tādas, kā tās dabiski sanāk, auksti spiestas (citrusu mizas) vai destilētas ar tvaiku (bez šķīdinātājiem). Garantēta aromterapeitiskā efektivitāte!

  Lai garantētu, ka katra ēteriskā eļļa satur visu aromterapijai nepieciešamo aromātisko molekulu spektru, Florame katrai ēteriskās eļļas partijai laboratorijā veic spektrogrāfisko un hromatogrāfisko analīzi - tirdzniecībā nonāk tikai pilnībā prasībām atbilstošās eļļas. Izvēloties Florame ēterisko eļļu, Jūs iegūstat garantētu efektivitāti!

  COSMEBIO logotips garantē, ka produkti nav testēti uz dzīvniekiem, to sastāvā nav naftas produktu, sintētisko krāsvielu vai smaržvielu, etoksilēto emulgatoru vai parabēnu, vismaz 95% augu izejvielu ir dabīgas izcelsmes un organiskas – iegūtas bioloģiskajā lauksaimniecībā,  10% sastāvdaļu ir organiskas.

  15 vienības:

  JUMS VARĒTU PATIKT