Florame rīcineļļa - 3481
  • Florame rīcineļļa - 3481

  Florame rīcineļļa

  01000008365
  6,95 €

  Pirmā spieduma auksti spiesta rīcineļļa. Atjaunojoša, stiprinoša eļļa matiem un nagiem, kas veicina matu un nagu augšanu. Ķermeņa un sejas ādas kopšanai sausai, jutīgai un nobriedušai ādai. Rīcineļļa, pateicoties tās dziednieciskajām īpašībām, novērš ādas kairinājumu, ārstē apdegumus, iekaisumus un nobrāzumus. Satur vērtīgas aminoskābes un E vitamīnu. 

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā.

  Šī eļļa ir lielisks pretblaugznu līdzeklis, jo ārstēs gan galvas ādu, gan veicinās veselīgu matu sakņu veidošanos.  

   

  Lietošana: Uzklāt uz tīras ādas. Nav piemērots sievietēm grūtniecības laikā.

   

  Francijas ražotājs Florame jau vairāk kā 20 gadus ražo profesionālai aromterapijai piemērotas augstākās kvalitātes 100% dabīgas un tīras augu ēteriskās eļļas, kā arī kosmētiku sejai un ķermenim.

   

  Florame sadarbojas ar nelielām saimniecībām, kas var nodrošināt kvalitatīvu augu audzēšanu un ievākšanu. Florame ēteriskās eļļas nav “papildinātas” ar sintētiskām vielām un arī ēterisko eļļu komponentu proporcijas nav nekādā veidā pārveidotas – eļļas ir tādas, kā tās dabiski sanāk, auksti spiestas (citrusu mizas) vai destilētas ar tvaiku (bez šķīdinātājiem).

   

  Lai garantētu, ka katra ēteriskā eļļa satur visu aromterapijai nepieciešamo aromātisko molekulu spektru, Florame katrai ēteriskās eļļas partijai laboratorijā veic spektrogrāfisko un hromatogrāfisko analīzi - tirdzniecībā nonāk tikai pilnībā prasībām atbilstošās eļļas. Izvēloties Florame ēterisko eļļu, Jūs iegūstat garantētu efektivitāti!


  17 vienības:

  Sastāvdaļas:100% rīcinauga sēklu eļļa
  Vegānisks:
  Bezglutēna:

  JUMS VARĒTU PATIKT