URTEKRAM ŠĶIDRĀS ZIEPES BEZ SMARŽAS - 921
  • URTEKRAM ŠĶIDRĀS ZIEPES BEZ SMARŽAS - 921

URTEKRAM ŠĶIDRĀS ZIEPES BEZ SMARŽAS

01000007513
7,95 €

Urtekram No Perfume šķidrās ziepes bez smaržasnekāda aromāta, tikai tīrība! Augu izcelsmes mazgājošam vielām dāsni pievienotais glicerīns rūpējas, lai āda pēc mazgāšanas nekļūtu sausa, bet mīksta un maiga. 

Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā

Visi Urtekram līdzekļi ir COSMOS ORGANIC sertificēti – tā ir vienota sertificēšanas sistēma, kurā apvienoti BDIH (Vācija), CosmeBio (Francija), Ecocert (Francija), ICEA (Itālija) un Soil Association (UK) ekosertifikāti. Urtekram līdzekļos nav mākslīgu uzlabotāju, piedevu, konservantu un krāsvielu. Šampūniem, kondicionieriem, dušas želejām un ķermeņa losjoniem ir patīkamas – viendabīgas un biezas – tekstūras, līdzekļi ir ļoti efektīvi (pietiek ilgam laikam). Iepakojums - pudeles, korķīši un etiķetes – ir izgatavoti no otrreizējās pārstrādes materiāliem.

Padoms

Pēc roku mazgāšanas ar Urtekram No Perfume šķidrajām ziepēm bez smaržas lietojiet Urtekram No Perfume barojošo roku krēmu bez smaržas, kas kopj un aizsargā roku ādu ar barojošajām naktssveces, mandeļu un hohobas eļļām

7 vienības:

Sastāvdaļas: Aqua, aloe barbadensis leaf extract*, sodium coco-sulfat, lauryl glucoside, glycerine**, sodium cocoyl glutamate, coco glucoside, glyceryl caprylate, glyceryl oleate, sodium chloride, polyglyceryl-4 caprate, citric acid, tocopherol, beta-sitosterol, squalene. * - ingredient from Organic Farming, ** - made using organic ingredients.
Apraksts: Urtekram No Perfume - bez smaržas, bez alerģijas
Ar katru dienu pieaug to cilvēku skaits, kuriem lietojot aromatizētus kosmētikas vai mazgāšanas līdzekļus, parādās alerģiskas reakcijas. Lai cilvēkiem ar paaugstinātu jutību pret smaržvielām radītu iespēju droši, taču patīkami un iedarbīgi kopt ķermeni un matus, dāņu ekokosmētikas ražotājs Urtekram radījis īpašu kopšanas līdzekļu sēriju No Perfume.
Vegāns: