RADIUS MINT FLOSS ZOBU DIEGS AR PIPARMĒTRU UN KSILITOLU  - 2936
  • RADIUS MINT FLOSS ZOBU DIEGS AR PIPARMĒTRU UN KSILITOLU  - 2936

RADIUS MINT FLOSS ZOBU DIEGS AR PIPARMĒTRU UN KSILITOLU

01000008188
5,95 €

Radius Mint floss zobu diegs ar piparmētru un ksilitolu 50m ir īpaši maigs un izturīgs. Neilona diegs ir pārklāts ar dabīgu kandelilas auga vasku, augu izcelsmes ksilitolu un dabīgām piparmētras un tējas koka eļļām, kas nodrošina svaigu elpu. Ļauj iztīrīt zobu starpas, kas nav aizsniedzamas ar zobu birsti. 

Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā

Vegāns, nesatur glutēnu, konservantus, ĢMO, mākslīgos saldinātājus un fluorīdu

Kā lietot

Vienai zobu diegošanas reizei ir nepieciešami aptuveni 45 cm zobu diega. Aptiniet diegu ap rādītājpirkstiem, atstājot starp tiem aptuveni 10 cm diega. Tīriet zobu starpas, zobu diegu pārvietojot uz augšu un leju, prom no smaganām. 

162 vienības:

Sastāvdaļas: neilons, dabīgas izcelsmes ksilitols, dabīga piparmētru un tējas koka eļļa, kandelilas auga vasks.
Apraksts: Radius zobu higiēnas piederumi ir kas vairāk par ikdienišķiem zobu kopšanas rīkiem. Tie ir funkcionāli un ergonomiski dizaina priekšmeti, kas mūsu ikdienai piešķir eleganci. Turklāt – šie daudzas prestižas dizaina balvas saņēmušie zobu higiēnas piederumi ir ražoti, maksimāli ievērojot videi saudzīgu ražošanas procesu. Radius ražotne atrodas ASV, Pensilvānijā, to apsilda saules baterijas. Visi iepakojumi tiek izgatavoti no materiāliem, kas 100% bioloģiski sadalās.
Vegāns:
Bezglutēna: