DR.HAUSCHKA KONDICIONIERIS JUTĪGAI ĀDAI - 306
  • DR.HAUSCHKA KONDICIONIERIS JUTĪGAI ĀDAI - 306

  DR.HAUSCHKA KONDICIONIERIS JUTĪGAI ĀDAI

  01000002000
  22,95 €

  Dr.Hauschka kondicionieris jutīgai ādai nesatur eļļas, ļauj ādai elpot un stimulē tās dabiskos pašatjaunošanās procesus. Regulē mitruma līmeni ādā un veicina ādas dabiskos procesus. Sastāvā: ritmizēti augu ekstrakti, pērļu dārgakmeņi, ozolu mizas un malahīts – nostiprina ādu, piemērots alerģiskas, apsārtušas un problemātiskas ādas kopšanai, novērš apsārtumus un veicina ādas pašatjaunošanos.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Lietošana

  Ādas šūnas atjaunojas 28 dienu laikā. Pielāgojoties šim ritmam, tonika vietā iesakām lietot Kondicionieri jutīgai ādai. Līdzekli uzklājiet uz ādas pēc ādas attīrīšanas. Iesakām lietot Kondicionieri jutīgai ādai atbilstoši vecumam (piemēram, 3 reizes gadā 30 gadu vecumā). No rīta un vakarā pēc ādas attīrīšanas uzklājiet divu ampulu saturu uz sejas ādas (arī uz lūpām un uz ādas ap acīm), kakla, ausu ļipiņām un dekoltē zonas. Sākot ar ceturto nedēļu, iesakām lietot tikai vienu ampulu.

  Ieteikums

  Kondicionieris lieliski novērš apsārtumu un pietūkumu, piemēram, pēc uzaču koriģēšanas un saules apdegumiem.

  5 vienības:

  Sastāvdaļas:Aqua, Parfum*, Borago Officinalis Extract1, Chamomilla Recutita Extract1, Rosa Canina Fruit Extract1, Artemisia Abrotanum Flower/Leaf/Stem Extract1, Hamamelis Virginiana Leaf Extract1, Veronica Officinalis Flower/Leaf/Stem Extract1, Quercus Robur Bark Extract1, Pearl Powder1, Malachite1, Sodium Chloride, Alcohol, Lactose. 1atšķaidītā, ritmizētā formā
  Apraksts:Gadalaiku maiņa, pārmērīgs saules starojums un kaitīga vides ietekme ir izaicinājumi, uz kuriem mūsu āda bieži vien reaģē ar netīrību, kairinājumu un iekaisumiem. Ādas līdzsvaru var izjaukt arī stress darbā, privāti konflikti un pubertāte pusaudžiem, tāpēc šādos brīžos sniedziet tai īpašu atbalstu. Dr.Hauschka ritmizējošie kondicionieri normalizē ādas funkcijas un ar augstvērtīgu ārstniecības augu kompozīciju palīdzību aktivizē ādas pašatjaunošanos. Ja āda ir zaudējusi līdzsvaru, Dr.Hauschka intensīvās kūres dod tai atjaunojošu impulsu. Tās piemērotas dažādiem ādas stāvokļiem un tajās apvienotas izmeklētas augu esences ar zemes bagātībām, piemēram, sudrabu un zeltu, vai dārgakmeņiem, piemēram, malahītu, rubīnu un turmalīnu.Dr.Hauschka kondicionieri un intensīvās kūres var lietot uz katru gadu desmitu pa reizei spēcinošo pamatkopšanas produktu un nakts kopšanas produktu vietā. Tātad 30 gadu vecumā – trīs reizes gadā; 40 gadu vecumā – četras reizes gadā. Lietošanas ilgums vienmēr būs 28 dienas ilgs, jo tieši šis dienu skaits precīzi atbilst ādas dabiskajam ritmam, kad šūnas pa šo laiku pilnībā nomainās. Rezultātā jebkura āda izskatīsies apskaužami veselīga un starojoša. Jebkura āda!

  JUMS VARĒTU PATIKT