• DR.BRONNER’S MAGIC SOAP TĒJAS KOKA ZIEPES

  DR.BRONNER’S MAGIC SOAP TĒJAS KOKA ZIEPES

  01000001139
  5,95 €

  Dr.Bronner’s Magic Soap tējas koka ziepes attīra ādu, uzlabo tās atjaunošanās spēju, sniedz labvēlīgu ietekmi uz ķermeni kopumā. Maģiskajam ziepju aromātam piemīt burvīgas atslābinošas īpašības, tas paaugstina tonusu un imunitāti. 100% Kastīlijas ziepes; 100% bioloģiski noārdās; ziepes 100% bioloģiski noārdās; etiķete drukāta ar sojas tinti uz Living Tree papīra (10% kaņepes, 90% makulatūra).

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Alternatīvas, veģetāras, vegānas, videi draudzīgas. Jau piecās paaudzēs Bronneru dzimta pēc tradicionālām metodēm darina Dr.Bronner’s Magic Soap ziepes, veselīga un zaļa dzīvesveida piekritēju lokā dēvētas par ’ziepju karalieni’. Dr.Bronner’s Magic Soap tējas koka ziepes ir glāsmaini maigas ādai, teicami mīkstina ūdeni un padara Tavu ķermeni tīkami tīru. Maģiskajam ziepju aromātam piemīt burvīgas atslābinošas īpašības, tas paaugstina tonusu un imunitāti. Gatavotas no sertificētā godīgajā tirdzniecībā un bioloģiskajā lauksaimniecībā iegūtām augu eļļām; 100% Kastīlijas ziepes; ziepes 100% bioloģiski noārdās; ziepes 100% bioloģiski noārdās; etiķete drukāta ar sojas tinti uz Living Tree papīra (10% kaņepes, 90% makulatūra); 1 ziepes: 12 pielietojumi. Lai vairāk uzzinātu par Dr.Bronner’s Magic Soap ziepju dažādām izmantošanas un lietošanas iespējām, vaicā mūsu biotekārēm visās Biotēkās.

  Kā lietot?

  Abra Kadabra! Dr.Bronner's Magic Soap Kastīlijas ziepes ir pietiekami maigas, lai Tu tās varētu pielietot dažādiem mērķiem! Ja nepieciešams, tad sasmalcini tās un...: 1. Lieto kā matu mazgāšanas līdzekli; 2. Lieto kā veļas mazgāšanas līdzekli; 3. Lieto kā vannas skrubi; 4. Lieto kā grīdas mazgātāju; 5. Lieto kā trauku mazgātāju; 6. Lieto kā trauku mazgājamās mašīnas līdzekli; 7. Lieto kā roku ziepes; 8. Lieto kā dušas ziepes; 9. Lieto kā mazgāšanas līdzekli savam četrkājainajam mīlulim; 10. Lieto kā zobu pastu; 11. Lieto kā augļu un dārzeņu mazgātāju; 12. Lieto kā paklāju tīrītāju. Un vēl, un vēl... Lai vairāk uzzinātu par Dr.Bronner's Magic Soap Kastīlijas ziepju dažādām izmantošanas un lietošanas iespējām, vaicā mūsu biotekārēm visās Biotēkās.

  Padoms

  Kāpēc tikai viens? Izmēģini visus Dr.Bronner’s Magic Soap ziepju aromātus: piparmētras, eikalipta, rožu, mandeļu, citrusaugļu un lavandas, kā arī īpaši mazuļiem paredzētas ziepes bez aromāta.


  13 vienības:

  Sastāvdaļas:Organic Coconut Oil*, Organic Palm Oil*, Sodium Hydroxide**, Water, Tea Tree Extract, Organic Olive Oil*, Organic Hemp Oil, Organic Jojoba Oil, Sea Salt, Citric Acid, Tocopherol. * - sastāvdaļa no sertificētas godīgās tirdzniecības; ** - izzūd pārziepošanas procesa rezultātā.
  Apraksts:Dr. Bronner’s ziepes ir darinātas pēc tradicionālām metodēm (bez mākslīgām putojošajām vielām, sintētiskām piedevām, neatdalot mitrinošo glicerīnu), tās ir pilnīgi veģetāras – gatavotas no augu eļļām, nevis dzīvnieku taukiem. Smaržu ziepēm piešķir augu ēteriskās eļļas, bet svaigumu palīdz saglabāt dabīgs E vitamīns. Ziepes 100% bioloģiski noārdās, tāpēc tā ir teicama izvēle, dodoties pārgājienā pie dabas, dzīvojot privātmājā vai pavadot atvaļinājumu vasarnīcā, un, protams, ikvienam, kas pret apkārtējo vidi un sevi izturas ar atbildību. Ziepju pudele 100% gatavota no otrreiz pārstrādātām izejvielām. Gabaliņu ziepēm etiķete drukāta ar sojas tinti uz Living Tree papīra (10% kaņepes,90% makulatūra).
  Vegānisks: