Comptoirs & Compagnies Intensīvi mitrinošs balzams ķermenim ar IAA® 10+ manuka medu - 1302
  • Comptoirs & Compagnies Intensīvi mitrinošs balzams ķermenim ar IAA® 10+ manuka medu - 1302

  Comptoirs & Compagnies Intensīvi mitrinošs balzams ķermenim ar IAA® 10+ manuka medu

  01000008017
  21,95 €

  Jau ar pirmo uzklāšanas reizi intensīvi mitrina, remdē un atjauno īpaši sausu, saplaisājušu un bojātu ķermeņa ādu. Satur 10% manuka medus ar garantētu IAA® (jeb UMF®) 15+ aktivitāti. Bagātīgais balzams ātri iesūcas un neatstāj taukainu kārtiņu – āda tiek nomierināta un atgūst elastību un tvirtumu.

  Apjoms

  Manuka medus unikālais manuka faktors (IAA® jeb UMF®) garantē laboratoriski apstiprinātu medus efektivitāti.

  Jaunzēlandes pirmiedzīvotāju maoru tautas dziedniecības un mūsdienu zinātnes apvienojums. Manuka ir krūms, tējas koka radinieks, kas sastopams savvaļā Jaunzēlandes klajumos. Manuka lapām, mizai, kā arī ziedu medum piemīt unikālas īpašības, kuru dēļ maoru vecākie tautas dziedniecībā to izmanto jau gadsimtiem ilgi. Šī medus neparastās īpašības ir piesaistījušas arī mūsdienu zinātnieku interesi – tiek veikti neskaitāmi starptautiska līmeņa pētījumi, lai noteiktu efektīvākos tikai manuka medum raksturīgās neperoksīdu aktivitātes pielietojuma veidus.

  UMF® jeb IAA® (Indice d'Activité Antibactérienne) apzīmē „unikālo manuka faktoru” un ir starptautiski atzīta manuka medus kvalitātes garantija un preču zīme, kas atrodas Aktīvā manuka medus asociācijas (Active Manuka Honey Association) pārraudzībā. UMF® jeb IAA® nodrošina vienotas kvalitātes prasības un vienotu neperoksīdu aktivitātes testēšanu neatkarīgās laboratorijās, kas patērētājiem garantē manuka medus efektivitāti. IAA® indekss 10+ norāda, ka šī manuka medus aktivitāte ir pielīdzināma vismaz 10% fenola ūdens šķīduma, savukārt indekss 15+ ir pielīdzināms vismaz 15% fenola ūdens šķīduma iedarbībai.

  Kā lietot?

  Pēc dušas uzklāt uz nosusinātas ķermeņa ādas, uzmanību pievēršot īpaši sausiem ādas apgabaliem. Piemērots ikdienas lietošanai.

  Padoms

  Ja ādai nepieciešama vēl intensīvāka kopšana, izmēģiniet Comptoirs & Compagnies atjaunojošo krēmu ar 40% IAA® 10+ manuka medus.

  Izmēģiniet arī “Comptoirs & Compagnies” intensīvi atjaunojošo roku krēmu un lūpu balzamu.

  24 vienības:

  Sastāvdaļas:Aqua, Butyrospermum parkii butter*, Mel, Coco-caprylate, Helichrysum italicum flower extract*, Alcohol**, Cetearyl alcohol, Coco-caprylate, Sorbitan stearate, Helianthus annuus seed oil*, Macadamia ternifolia seed oil*, Cera alba*, Cetearyl glucoside, Leuconostoc/radish root ferment filtrate, Glyceryl undecyleante, Parfum, Tocopherol, Bisabolol, Levulinic acid, Xanthan gum, Glycerin, Sodium levulinate, Linalool, Limonene, Geraniol. *Bioloģiskā lauksaimniecība. **Iegūts no bioloģiskajā lauksaimniecībā audzētām sastāvdaļām. 100% sastāvdaļu ir dabīgas izcelsmes, 22,30% organiskas (ECOCERT sertificēts). Nesatur konservantus un parabēnus.
  Apraksts:Francijas uzņēmums „Comptoirs & Compagnies” nu jau vairāk kā 5 gadus Eiropas tirgū piedāvā savvaļas manuka jeb Jaunzēlandes tējaskoka medus produkciju ar garantētu neperoksīdu aktivitāti (UMF® jeb IAA®), tā apvienojot Jaunzēlandes pirmiedzīvotāju maoru tautas dziedniecības tradīcijas ar mūsdienu zinātnes atziņām. „Comptoirs & Compagnies” manuka medus produkcijas klāstā ietilpst: Jaunzēlandes savvaļas manuka medus IAA® 10+ un IAA® 15+, ledenes ar 30% IAA® 10+ manuka medus pildījumu, atjaunojošs krēms (sastāvā 40% manuka medus), intensīvi atjaunojošs lūpu balzams (sastāvā 10% manuka medus), intensīvi atjaunojošs roku krēms, intensīvi mitrinošs balzams ķermenim, kosmētikas komplekts intensīvai ādas atjaunošanai un mitrināšanai, zobu pasta aizsardzībai pret zobu aplikumu un zobu pasta jutīgām smaganām. Iepazīsiet arī Jūs šī medus neparastās īpašības!

  JUMS VARĒTU PATIKT