Comptoirs & Compagnies Atjaunojošs krēms ar IAA® 10+ manuka medu - 1289
  • Comptoirs & Compagnies Atjaunojošs krēms ar IAA® 10+ manuka medu - 1289

  Comptoirs & Compagnies Atjaunojošs krēms ar IAA® 10+ manuka medu

  01000006349
  11,95 €

  Atjauno sausu un bojātu ādu, piemērots lietošanai arī uz viegliem apdegumiem un nobrāzumiem.

  Manuka medus ir vienīgais zināmais medus pasaulē, kura īpašības ir saistāmas ar tā sastāvdaļu neperoksīdu aktivitāti. Manuka medus unikālais manuka faktors (IAA® jeb UMF®) garantē laboratoriski apstiprinātu medus efektivitāti. Šī atjaunojošā krēma sastāvā ir 40% vērtīgā manuka medus ar IAA® 10+.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Jaunzēlandes pirmiedzīvotāju maoru tautas dziedniecības un mūsdienu zinātnes apvienojums. Manuka ir krūms, tējas koka radinieks, kas sastopams savvaļā Jaunzēlandes klajumos. Manuka lapām, mizai, kā arī ziedu medum piemīt unikālas īpašības, kuru dēļ maoru vecākie tautas dziedniecībā to izmanto jau gadsimtiem ilgi. Šī medus neparastās īpašības ir piesaistījušas arī mūsdienu zinātnieku interesi – tiek veikti neskaitāmi starptautiska līmeņa pētījumi, lai noteiktu efektīvākos tikai manuka medum raksturīgās neperoksīdu aktivitātes pielietojuma veidus.

  UMF® jeb IAA® (Indice d'Activité Antibactérienne) apzīmē „unikālo manuka faktoru” un ir starptautiski atzīta manuka medus kvalitātes garantija un preču zīme, kas atrodas Aktīvā manuka medus asociācijas (Active Manuka Honey Association) pārraudzībā. UMF® jeb IAA® nodrošina vienotas kvalitātes prasības un vienotu neperoksīdu aktivitātes testēšanu neatkarīgās laboratorijās, kas patērētājiem garantē manuka medus efektivitāti. IAA® indekss 10+ norāda, ka šī manuka medus aktivitāte ir pielīdzināma vismaz 10% fenola ūdens šķīduma, savukārt indekss 15+ ir pielīdzināms vismaz 15% fenola ūdens šķīduma iedarbībai.

  Kā lietot?

  Uzklāt uz attīrītas ādas 2 reizes dienā vai biežāk.

  Krēms satur 40% manuka medus. Katrreiz attīriet ādu pirms atkārtotas krēma uzklāšanas.

  Padoms

  Lai sekmētu ādas atjaunošanos, uzklājiet atjaunojošo krēmu uz saaukstēšanās rezultātā apsārtušas deguna ādas, kā arī uz ieplaisājušiem ienadžiem.

  Šis produkts ar manuka medu ir pieejams arī komplektā ar intensīvi atjaunojošo lūpu balzamu un roku krēmu. Lieliska ideja dāvanai!

  46 vienības:

  Sastāvdaļas:Mel, aqua, Simmondsia chinensis seed oil*, Butyrospermum parkii butter*, Macadamia ternifolia seed oil*, glyceryl stearate, squalane, sodium stearoyl glutamate, levulinic acid, phenethyl alcohol, xanthan gum, bisabolol, glycerin, sodium levulinate, tocopherol, citric acid. * - bioloģiskā lauksaimniecība.100% sastāvdaļu ir dabīgas izcelsmes, 20% organiskas (ECOCERT sertificēts). Nesatur konservantus un parabēnus.
  Apraksts:Francijas uzņēmums „Comptoirs & Compagnies” nu jau vairāk kā 5 gadus Eiropas tirgū piedāvā savvaļas manuka jeb Jaunzēlandes tējaskoka medus produkciju ar garantētu neperoksīdu aktivitāti (UMF® jeb IAA®), tā apvienojot Jaunzēlandes pirmiedzīvotāju maoru tautas dziedniecības tradīcijas ar mūsdienu zinātnes atziņām. „Comptoirs & Compagnies” manuka medus produkcijas klāstā ietilpst: Jaunzēlandes savvaļas manuka medus IAA® 10+ un IAA® 15+, ledenes ar 30% IAA® 10+ manuka medus pildījumu, atjaunojošs krēms (sastāvā 40% manuka medus), intensīvi atjaunojošs lūpu balzams (sastāvā 10% manuka medus), intensīvi atjaunojošs roku krēms, intensīvi mitrinošs balzams ķermenim, kosmētikas komplekts intensīvai ādas atjaunošanai un mitrināšanai, zobu pasta aizsardzībai pret zobu aplikumu un zobu pasta jutīgām smaganām. Iepazīsiet arī Jūs šī medus neparastās īpašības!

  JUMS VARĒTU PATIKT