Attitude Super Leaves™ šampūns – dušas želeja vīriešiem “Sport” - 4147
  • Attitude Super Leaves™ šampūns – dušas želeja vīriešiem “Sport” - 4147

  Attitude Super Leaves™ šampūns – dušas želeja vīriešiem “Sport”

  01000010260
  9,95 €

  Divi-vienā šampūns un dušas želeja, lai var ņemt līdzi uz sporta zāli vai ātri lietot mājās. Sastāvs ir ekoloģiski iegūts un satur žeņšeņu, vīnogu kauliņu eļļu un moringa ekstraktu. Smaržo vīrišķīgi un svaigi. Enerģizē sevi un prātu!

  Apjoms

  Attitude Super Leaves™ līnija satur vērtīgas sastāvdaļas no augu lapām, kas izceļas ar to aktīvo iedarbību.

  Attitude Super Leaves™ šampūns – dušas želeja vīriešiem “Sport”satur:

  Enerģizējošo žeņšeņa ekstraktu, kas tonizē ādu, jo bagātīgi satur antioksidantus.

  Moringas sēklu ekstraktu, kas bagātīgi baro ādu, palīdz tai atjaunoties un sniedz papildu proteīnu devu.

  Lietošana: saputo rokās vai dušas sūklī, nomazgājies un noskalo.  

  EWG Verified™ sertificēts, hipoalerģisks un dermataloģiski testēts.

  Attitude ir Kanādas zīmols, kas piedāvā cilvēkam, videi un dzīvniekiem draudzīgus produktus.

  Visi Attitude produkti ir izgatavoti tikai no dabiskām vielām un atjaunojamiem resursiem, nesatur: kancerogēnas vielas, enzīmus, naftas pārstrādes vielas, fosfātus, amonjaku, hloru, glikolēterus, optiskos balinātājus, sintētiskos aromatizetājus un krāsvielas.

  Attitude produkti teicami un pilnībā bioloģiski noārdās, ir vegāni un nav testēti uz dzīvniekiem. 

  Attitude produkti ir marķēti ar respektablo EcoLogo sertifikātu, kas ir lielākā un videi draudzīgākā preču sertifikācijas sistēma Ziemeļamerikā un tas nozīmē, ka visi Attitude produkti izstrādāti saudzējot dabu un veselību.    

  Attitude piedāvā plašu veļas mazgāšanas produktu klāstu, sadzīves tīrīšanas līdzekļus, kosmētiku un higiēnas preces bērniem, pieaugušajiem un dzīvniekiem. 

  146 vienības:

  Sastāvdaļas:Aqua/water/eau (solvent), Sodium coco-sulfate (surfactant), Coco-glucoside (surfactant), Vegetable glycerin (humectant), Sodium cocoyl isethionate (surfactant), Citric acid (pH adjuster), Panthenol (vitamin B5 – hair conditioner), Glyceryl oleate (emulsifier), Sodium benzoate (active constituent), Inulin (emollient), Potassium sorbate (active constituent), Nasturtium officinale (watercress) extract (active constituent), Tropaeolum majus (Indian cress) extract (active constituent), Maltodextrin (binder), Moringa oleifera seed extract (anti-pollution active), Panax ginseng root extract (active constituent), Vitis vinifera (grape) seed oil (emollient), Triethyl citrate (antioxidant), Methyl dihydrojasmonate (jasmine – active constituent), Linalyl acetate (floral – active constituent).