ATTITUDE izsmidzināms kondicionieris bērniem ar arbūzu un kokosriekstu smaržu - 4752
  • ATTITUDE izsmidzināms kondicionieris bērniem ar arbūzu un kokosriekstu smaržu - 4752

  Attitude izsmidzināms kondicionieris bērniem ar arbūzu un kokosriekstu smaržu

  01000011438
  7,95 €

  Pēc sulīgiem arbūziem un saldiem kokosriekstiem smaržojošs ATTITUDE izsmidzināms kondicionieris bērniem. Speciāli izstrādāts, lai atšķetinātu matus. Hipoalerģisks. Dermatoloģiski pārbaudīts. Izmantotās sastāvdaļas samazina piesārņojošu vielu pieķeršanos un palīdz no tiem attīrīt matus un galvas ādu.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā.

  EWG VERIFIED TM nozīmē, ka šī līdzekļa sastāvdaļas nerada raizes un ka tas ir ražots ar pārredzamām metodēm, ievērojot labas ražošanas praksi.

  Lietošana: pirms lietošanas sakratīt! Izsmidzināt mitros vai sausos matos un uzmanīgi izķemmēt matus. Neizskalot un izžāvēt, kā parasti.

  23 vienības:

  Sastāvdaļas:Aqua/water/eau, glycerin, shea butter glycerides, PCA glyceryl oleate, sodium benzoate, potassium sorbate, hydrolyzed corn starch, beta vulgaris (beet) root extract, vaccinium angustifolium (bleuet) leaf extract, maltodextrin, moringa oleifera seed extract, citric acid, triethyl citrate, decanal (fruit), dimethyl heptenal (fruit), gamma-nonalactone (coconut). EcoLogo sertificēts. Piemērots vegāniem. Nav testēts uz dzīvniekiem.
  Vegānisks:

  JUMS VARĒTU PATIKT