Florame kumelīšu ziedūdens - 788
  • Florame kumelīšu ziedūdens - 788

  Florame kumelīšu ziedūdens

  01000001424
  10,95 €

  Remdējošs un kairinājumu mazinošs, kumelīšu ziedūdens sevišķi piemērots jutīgai, sausai, kairinātai ādai, apsārtušas zīdaiņu ādas kopšanai. Iesmidziniet tikko izmazgātos gaišos matos, lai akcentētu blondos toņus.

  100% sastāvdaļu dabīgas izcelsmes, 98% - organiskas.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Ziedūdeņiem piemīt aromterapeitiskas īpašības, taču tie ir delikāti un maigi, ideāli piemēroti arī bērniem, vecākiem cilvēkiem vai lietotājiem ar jutīgu ādu, kā arī gļotādu kopšanai. Šo Florame ziedūdeni var izmantot ne tikai kā sejas toniku, bet ļoti daudzveidīgi:

  • Izsmidzināt uz visa ķermeņa – ādas kopšanas nolūkos, kā arī, lai atvēsinātos karstā vasaras dienā vai mitrinātu ādu kondicionieru vai centrālapkures sausinātās telpās
  • Smidzināt matos – matu mitrināšanai, galvas ādas kopšanai
  • Kompresēm – uz plakstiņiem, nogurušām kājām, sprandai utt.
  • Pievienot sejas tvaika vannītēm, roku un kāju peldēm, vai ķermeņa vannām
  • Vīriešiem pēc skūšanās
  • Zīdaiņu masāžām un vannām (100 ml uz vannu)
  • Ūdens vietā aromlampiņā
  • Pievienot organiskai kosmētikai - aromterapeitiskam un kopjošam efektam

  Lietošana: izsmidziniet uz ādas vai uzklājiet ādai ar vatīti. Pēc tam noslaukiet sejas ādu ar vatīti.

  Nav ieteicams sievietēm grūtniecības laikā un bērna zīdīšanas periodā.

   

  11 vienības:

  Sastāvdaļas:Anthemis Nobilis Flower Water*, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Aqua (Water). *BIOLOĢISKAS IZCELSMES SASTĀVDAĻAS (100% DABĪGS, 98% EKOLOĢISKS)
  Apraksts:Sērijas apraksts:Franču aromterapijas meistaru Florame ziedūdeņi (hidrolāti) iegūti no bioloģiski audzētiem augiem ar tvaika destilācijas metodi – Ecocert sertificēti, Cosmebio prasībām atbilstoši. Tiem nav pievienots alkohols, krāsvielas vai smaržvielas – tie ir tādi, kādi tvaicēšanas procesā dabīgi sanāk. Lai ziedūdeņi būtu Jums ērti lietojami, tos iespējams uzglabāt istabas temperatūrā un katra pudele aprīkota ar mehānisku, videi draudzīgu izsmidzinātāju.Ziedūdeņiem piemīt aromterapeitiskas īpašības, taču tie ir delikāti un maigi, ideāli piemēroti arī bērniem, vecākiem cilvēkiem vai lietotājiem ar jutīgu ādu, kā arī gļotādu kopšanai.

  JUMS VARĒTU PATIKT