Florame pļavas ķimeņu ēteriskā eļļa - 3361
  • Florame pļavas ķimeņu ēteriskā eļļa - 3361

Florame pļavas ķimeņu ēteriskā eļļa

01000008596
12,00 €

Ķimeņu ēteriskajai eļļai ir antiseptiska, antioksidantu, spazmolītiska un imūnsistēmu stimulējoša darbība. Lietojot to regulāri, ķimeņu eļļa efektīvi atjauno audus, palīdz mazināt kairinājumu, niezi un ādas iekaisumu. Lieliski sader ar bazilika, lavandas un rozes eļļām!

Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā.

Lietošana:

  • Aromlampās: 1-5 pilienus ēteriskās eļļas iepiliniet ūdenī, kas ieliets aromlampā.
  • Telpu aromatizēšanai: Ēteriskās eļļas pilienus iepilina pulverizatorā, kopā ar ūdeni. Izsmidzina uz paklājiem, aizkariem, mēbelēm. Jāatcerās, ka ēteriskās eļļas ūdenī nešķīst, tādēļ pirms pulverizatora lietošanas, nepieciešams to sakratīt. (1-2 pilieni uz 100ml ūdens).
  • Vannām: 5-10 pilienus ēteriskās eļļas sajaukt ar vannas putām vai losjonu un pēc tam pievienot vannas ūdenim.
  • Masāžām: ēterisko eļļu masāžām izmanto tikai atšķaidītā veidā. Izšķīdiniet 10 pilienus (jeb 1ml) ēteriskās eļļas uz 100 ml bāzes eļļas.
  • Nelietot bērniem, jaunākiem par 7 gadiem un grūtniecēm.

Francijas ražotājs Florame jau vairāk kā 20 gadus ražo profesionālai aromterapijai piemērotas augstākās kvalitātes 100% dabīgas un tīras augu ēteriskās eļļas.

Florame sadarbojas ar nelielām saimniecībām, kas var nodrošināt kvalitatīvu augu audzēšanu un ievākšanu. Florame ēteriskās eļļas nav “papildinātas” ar sintētiskām vielām un arī ēterisko eļļu komponentu proporcijas nav nekādā veidā pārveidotas – eļļas ir tādas, kā tās dabiski sanāk, auksti spiestas (citrusu mizas) vai destilētas ar tvaiku (bez šķīdinātājiem). Garantēta aromterapeitiskā efektivitāte!

Lai garantētu, ka katra ēteriskā eļļa satur visu aromterapijai nepieciešamo aromātisko molekulu spektru, Florame katrai ēteriskās eļļas partijai laboratorijā veic spektrogrāfisko un hromatogrāfisko analīzi - tirdzniecībā nonāk tikai pilnībā prasībām atbilstošās eļļas. Izvēloties Florame ēterisko eļļu, Jūs iegūstat garantētu efektivitāti!

COSMEBIO logotips garantē, ka produkti nav testēti uz dzīvniekiem, to sastāvā nav naftas produktu, sintētisko krāsvielu vai smaržvielu, etoksilēto emulgatoru vai parabēnu, vismaz 95% augu izejvielu ir dabīgas izcelsmes un organiskas – iegūtas bioloģiskajā lauksaimniecībā,  10% sastāvdaļu ir organiskas. 

14 vienības:

Sastāvdaļas: 100% pļavas ķimeņu ēteriskā eļļa*. * - sastāvdaļas no bioloģiskas saimniecības.
Vegāns:
Bezglutēna:

JUMS VARĒTU PATIKT