Sodasan mājokļa aromatizētājs ar sandalkoka smaržu - 3996
  • Sodasan mājokļa aromatizētājs ar sandalkoka smaržu - 3996
  • Sodasan mājokļa aromatizētājs ar sandalkoka smaržu - 3996

  Sodasan mājokļa aromatizētājs ar sandalkoka smaržu

  08000010800
  23,95 €

  Sandalkoka smarža atsauc atmiņā īpašus dzīves mirkļus un sazemē izbaudīt esošās sekundes. Ērti ieritinoties segā un malkojot gardu dzērienu, kavējies atmiņās un pēcāk atgriezies šeit un tagad pateicībā par esošo. Sodasan mājokļa aromatizētājs ar sandalkoka smaržu aicina doties sajūtu un atmiņu ceļojumā, neizejot no mājas.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā.

  Sodasan Senses mājokļa aromatizētājs ar sandalkoku smaržu pildīts elegantā stikla pudelē. Telpā izplatās patīkams, neuzbāzīgs aromāts. Koka korķis un kociņi veidoti no FSC sertificēta dižskābarža. Ecogarantie un Vegan Society sertificēts. 200 ml produkta iepakojums pietiem aptuveni vienam mēnesim.

  Kā lietot?

  Lai uzburtu aromātu, Sodasan Senses mājokļa aromatizētāja ar sandalkoka smaržu šķidrumā ievieto dižskābārža kociņus, pirms tam noņemot aizbāzni. Jo vairāk kociņu ievietoti stikla traukā, jo smarža ir intensīvāka. Smaržas intensitātes pastiprināšanai ik pa laikam iesakām kociņus no trauka izņemt un apgriezt tos otrādi.

   

  Padoms

  Izmēģini arī Sodasan Senses mājokļa aromatizētāju ar apelsīnu smaržu un Sodasan Senses mājokļa aromatizētāju ar lavandas smaržu.  

   

  SODASAN ir vācu kompānija, kas pirms 35 gadiem pirmā Eiropā sāka piedāvāt ekoloģiskus un videi draudzīgus mazgāšanas un higiēnas līdzekļus. Tie nesatur fosfātus, sintētiskas smaržvielas un konservantus, ģenētiski modificētas vielas, hloru. Produktu galvenā sastāvdaļa ir maigas ziepes no ekoloģiski audzētu augu eļļām. Visi Sodasan līdzekļi, nonākot dabā, bioloģiski sadalās, tādēļ nav kaitīgi veselībai. Tie nav testēti uz dzīvniekiem.Daudzi Sodasan produkti marķēti ar ekosertifikātu ECO Garantie - kuru izdevusi ekoproduktu kontroles institūcija Beļģijā Ecocert Belgium. Tāpat Sodasan ir Vegan sertifikāts, kas apliecina, ka Sodasan produktu sastāvā nav dzīvnieku valsts izcelmes produkti.

  7 vienības:

  Sastāvdaļas:alcohol*, parfum, linalool**, limonene**, citral**, potassium citrate

  Uzrakstiet savu atsauksmi!

  2021-06-17

  Patīkams aromāts

  Viegla, patīkama smarža, kas nomierina.