FARFALLA DABĪGIE SMARŽKOCIŅI “LEMONGRASS” - 3980
  • FARFALLA DABĪGIE SMARŽKOCIŅI “LEMONGRASS” - 3980

  FARFALLA DABĪGIE SMARŽKOCIŅI “LEMONGRASS”

  01000007846
  5,95 €

  Farfalla dabīgie smaržkociņi “Lemongrass” ir ražoti no 100% dabīgām izejvielām un pēc tradicionālas metodes Indijas ekociematā “Auroville”. “Lemongrass” – citronzāles aromāts.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā.

  Citronzāles aromāts atslābinina un līdzsvaro sajūtas.

  Ražoti no 100% dabīgām izejvielām “Farfalla Essentials AG”, “Pema of Tibet” un “Claro Fair Trade AG” kopīgā godīgas tirdzniecības projekta ietvaros “Auroville” ekociematā Indijā.

  Smaržkociņi ražoti pēc “masala” metodes, ziedus, augus, koksni un dabīgos sveķus sajaucot ar dabīgām, tīrām ēteriskajām eļļām.

  Nesatur kaitīgas vielas. Nav testēti uz dzīvniekiem.

  Ražoti Indijā, neizmantojot bērnu darbu.

  Iepakojums no ar rokām gatavota, otrreiz pārstrādāta papīra.

  Kā lietot?

  Smaržkociņi ir paredzēti telpu aromatizēšanai.

  Lietojiet smaržkociņus uz karstumizturīgas virsmas!

  Ievietojiet smaržkociņu tam paredzētā turētājā, aizdedziniet smaržkociņu un nopūtiet uguni, lai telpā sāktu izplatīties aromāts.

  Sargāt no bērniem!

  Padoms

  Farfalla klāstā ietilpst dekoratīvs smaržkociņu turētājs “Lotoss” no ziepjakmens, ar perlamutra ielaidumiem.

  10 vienības:

  Sastāvdaļas:Farfalla – inovatīva, augstākās kvalitātes Šveices ekokosmētika. Farfalla kosmētika sevī apvieno profesionālu aromterapiju, inovatīvas augu izcelsmes aktīvās vielas ar dermatoloģiski apstiprinātu efektivitāti un augstvērtīgākās bioloģiskajā lauksaimniecībā iegūtās izejvielas no 45 pasaules valstīm. Farfalla holistiskie ādas kopšanas produkti optimāli atbalsta ādas dabīgos vielmaiņas procesus un nodrošina daudzpusīgu, drošu un ilglaicīgu efektu. Farfalla ekokosmētika – tā ir arī Šveices kvalitātes garantija ar vairāk kā 30 gadu pieredzi: visi Farfalla produkti ir izstrādāti un ražoti Šveicē, ievērojot ētikas un ilgtspējīgas darbības principus. Farfalla klāstā ietilpst Age Miracle līnija intensīvai sejas ādas atjaunošanai, Men līnija vīriešiem, Aloe Vera alvejas gēli ādas papildkopšanai, matu veidošanas līdzekļi, bioloģiski hidrolāti jeb ziedūdeņi un augu eļļas ādas kopšanai, kā arī aromterapijas preces.
  Vegānisks: