Florame kanēļa-apelsīna ēteriskā eļļa difūzerim - 838
  • Florame kanēļa-apelsīna ēteriskā eļļa difūzerim - 838

  Florame kanēļa-apelsīna ēteriskā eļļa difūzerim

  01000001460
  9,95 €

  Garantēta aromterapeitiskā efektivitāte!

  Florame gatavie ēterisko eļļu maisījumi noderēs pirmkārt tiem, kam nav visaptverošu zināšanu aromterapijā, taču ir vēlme izmantot aromterapijas iespējas un baudīt ēterisko eļļu burvīgo smaržu.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Lietošana:

  Lai iegūtu maksimālu, intensīvu neizmainītu aromterapeitisko efektu, kā arī lai aromatizētu plašas telpas, izvēlieties Florame elektrisko difūzeri – tas izsmidzina ēterisko eļļu, to nekarsējot un tādejādi neizmainot eļļas aromterapeitiskās īpašības. 

  Nav ieteicams sievietēm grūtniecības laikā un bērna zīdīšanas periodā.

  23 vienības:

  Sastāvdaļas:apelsīna*, kanēļa* ēteriskās eļļas. * - bioloģiski audzēts (sertifikāta nr. Ecocert SAS-F).
  Apraksts:Kādēļ izvēlēties tieši Florame ēteriskās eļļas?• Pieredze. Franču ražotājs Florame jau vairāk kā 20 gadus ražo profesionālai aromterapijai piemērotas augstākās kvalitātes 100% dabīgas un tīras augu ēteriskās eļļas. • Bio. Lielāko daļu piedāvātā sortimenta veido organiskās ēteriskās eļļas - iegūtas no sertificētā bioloģiskajā lauksaimniecībā audzētiem augiem. Bioloģiskas nav tikai to augu eļļas, kuri tiek ievākti savvaļā (jo tos nesertificē).• Izejvielas. Florame sadarbojas ar nelielām saimniecībām, kas var nodrošināt kvalitatīvu augu audzēšanu un ievākšanu, tai skaitā - balstoties uz roku darbu. • Kvalitāte. Florame ēteriskās eļļas nav “papildinātas” ar kādām sintētiskām vielām un arī ēterisko eļļu komponentu proporcijas nav nekādā veidā pārveidotas – eļļas ir tādas, kā tās dabiski sanāk, auksti spiestas (citrusu mizas) vai destilētas ar tvaiku (bez šķīdinātājiem un spieduma; izņēmums - rožu absolūts). • Garantēta aromterapeitiskā efektivitāte! Lai garantētu, ka katra ēteriskā eļļa satur visu aromterapijai nepieciešamo aromātisko molekulu spektru, Florame katrai ēteriskās eļļas partijai laboratorijā veic spektrogrāfisko un hromatogrāfisko analīzi - tirdzniecībā nonāk tikai pilnībā prasībām atbilstošās eļļas. Izvēloties Florame ēterisko eļļu, Jūs iegūstat garantētu efektivitāti!