FLORAME ĒTERISKO EĻĻU MAISĪJUMS INSEKTU ATBAIDĪŠANAI - 3426
  • FLORAME ĒTERISKO EĻĻU MAISĪJUMS INSEKTU ATBAIDĪŠANAI - 3426

  FLORAME ĒTERISKO EĻĻU MAISĪJUMS INSEKTU ATBAIDĪŠANAI

  01000009044
  9,95 €

  Florame ēterisko eļļu maisījuma sastāvā esošās ēteriskās eļļas sniegs relaksējošu efektu. Lavanda un piparmētra nomierinās, mazinās stresu un galvassāpes. Eikalipts atvieglos elpošanu un attīrīs gaisu, savukārt ģerānija un citronella atbaidīs insektus.  Pačūlija un krustnagliņa maisījumam piešķir siltu un pikantu aromātu. 

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā.

  Lietošana:

  • Aromlampās: 1-5 pilienus ēteriskās eļļas iepiliniet ūdenī, kas ieliets aromlampā
  • Telpu aromatizēšanai: Ēteriskās eļļas pilienus iepilina pulverizatorā, kopā ar ūdeni. Izsmidzina uz paklājiem, aizkariem, mēbelēm. Jāatcerās, ka ēteriskās eļļas ūdenī nešķīst, tādēļ pirms pulverizatora lietošanas, nepieciešams to sakratīt. (1-2 pilieni uz 100ml ūdens)
  • Nav piemērots sievietēm grūtniecības laikā, bērna zīdīšanas periodā un bērniem līdz 12 g.v.. Lietot atšķaidītu.

  Francijas ražotājs Florame jau vairāk kā 20 gadus ražo profesionālai aromterapijai piemērotas augstākās kvalitātes 100% dabīgas un tīras augu ēteriskās eļļas.

  Florame sadarbojas ar nelielām saimniecībām, kas var nodrošināt kvalitatīvu augu audzēšanu un ievākšanu. Florame ēteriskās eļļas nav “papildinātas” ar sintētiskām vielām un arī ēterisko eļļu komponentu proporcijas nav nekādā veidā pārveidotas – eļļas ir tādas, kā tās dabiski sanāk, auksti spiestas (citrusu mizas) vai destilētas ar tvaiku (bez šķīdinātājiem). Garantēta aromterapeitiskā efektivitāte!

  Lai garantētu, ka katra ēteriskā eļļa satur visu aromterapijai nepieciešamo aromātisko molekulu spektru, Florame katrai ēteriskās eļļas partijai laboratorijā veic spektrogrāfisko un hromatogrāfisko analīzi - tirdzniecībā nonāk tikai pilnībā prasībām atbilstošās eļļas. Izvēloties Florame ēterisko eļļu, Jūs iegūstat garantētu efektivitāti!

  COSMEBIO logotips garantē, ka produkti nav testēti uz dzīvniekiem, to sastāvā nav naftas produktu, sintētisko krāsvielu vai smaržvielu, etoksilēto emulgatoru vai parabēnu, vismaz 95% augu izejvielu ir dabīgas izcelsmes un organiskas – iegūtas bioloģiskajā lauksaimniecībā,  10% sastāvdaļu ir organiskas. 

  8 vienības:

  Sastāvdaļas:citronellas ēteriskā eļļa*, lavandas ēteriskā eļļa*, eikalipta ēteriskā eļļa*, ģerānijas ēteriskā eļļa*, pačūlijas ēteriskā eļļa*, krustnagliņas ēteriskā eļļa*, piparmētras ēteriskā eļļa*. *100% bioloģiskas sastāvdaļas
  Vegānisks:
  Bezglutēna: