Florame (Zingiber officinalis) svaiga ingvera ēteriskā eļļa - 4799
  • Florame (Zingiber officinalis) svaiga ingvera ēteriskā eļļa - 4799

  Florame (Zingiber officinalis) svaiga ingvera ēteriskā eļļa

  01000011448
  10,95 €

  100% tīra, dabīga, bioloģiskajā lauksaimniecībā iegūta ēteriskā eļļa telpu aromatizēšanai.

  ECOCERT sertificēta. Galvenās molekulas: α-zingiberēns, β- sesquiphellandrene. 100% sastāvdaļu iegūtas bioloģiskajā lauksaimniecībā.

  Ingvera ēteriskā eļļa rada citrusa un zemes smaržu ar piparu un apelsīnu smaržu notīm.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā.

  Izcelsmes vieta: Madagaskara.

  Iegūta no: saknēm.

  Lietošana: lietojiet Florame elektriskajā difūzerī vai sausai difūzijai. Tā kā šīs ēteriskās eļļas aromāts ir intensīvs, jauciet to ar kādu citu, mazāk izteiksmīgu ēterisko eļļu vai citrusu ēterisko eļļu.

  Uzglabāt tumšā, vēsā vietā. Sargāt no bērniem! Skatiet un saglabājiet norādi par bīstamības brīdinājumiem un drošības prasībām.

  Francijas ražotājs Florame jau vairāk kā 20 gadus ražo profesionālai aromterapijai piemērotas augstākās kvalitātes 100% dabīgas un tīras augu ēteriskās eļļas. Florame sadarbojas ar nelielām saimniecībām, kas var nodrošināt kvalitatīvu augu audzēšanu un ievākšanu.

  Florame ēteriskās eļļas nav “papildinātas” ar sintētiskām vielām un arī ēterisko eļļu komponentu proporcijas nav nekādā veidā pārveidotas – eļļas ir tādas, kā tās dabiski sanāk, auksti spiestas (citrusu mizas) vai destilētas ar tvaiku (bez šķīdinātājiem).

  Garantēta aromterapeitiskā efektivitāte! Lai garantētu, ka katra ēteriskā eļļa satur visu aromterapijai nepieciešamo aromātisko molekulu spektru, Florame katrai ēteriskās eļļas partijai laboratorijā veic spektrogrāfisko un hromatogrāfisko analīzi - tirdzniecībā nonāk tikai pilnībā prasībām atbilstošās eļļas. Izvēloties Florame ēterisko eļļu, Jūs iegūstat garantētu efektivitāti!

  COSMEBIO logotips garantē, ka produkti nav testēti uz dzīvniekiem, to sastāvā nav naftas produktu, sintētisko krāsvielu vai smaržvielu, etoksilēto emulgatoru vai parabēnu, vismaz 95% augu izejvielu ir dabīgas izcelsmes un organiskas – iegūtas bioloģiskajā lauksaimniecībā, 10% sastāvdaļu ir organiskas.

  27 vienības:

  Sastāvdaļas:Ingvers, ekstrakti (CAS Nr. 84696-15-1).