Florame vetīvera ēteriskā eļļa - 3373
  • Florame vetīvera ēteriskā eļļa - 3373

  Florame vetīvera ēteriskā eļļa

  01000008592
  12,95 €

  Florame vetīvera ēteriskajai eļļai piemīt līdzsvarojošas, nomierinošas un ādu  dziedējošas īpašības. Vetīvera  augs stiprina organisma aizsargspējas pret stresu. Šo pozitīvo īpašību dēļ, vetīvera eļļu  pievieno krēmos, eļļās, sviestos un citos ādas kopšanas līdzekļos, kā arī plaši izmanto difūzijā. Tā mīkstina un mitrina sausu, novecot sākušu, pelēku ādu un veicina tās atjaunošanos.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā.

  Eļļa piešķir telpai spēcīgu, meža-ziedu aromātu. Vetīvera eļļu iegūst destilācijas procesā no auga saknēm. To var kombinēt ar greipfrūta, lavandas, ilang- ilang un muskatsalvijas ēteriskajām eļļām. 

  Lietošana:

  • Aromlampās: 1-5 pilienus ēteriskās eļļas iepiliniet ūdenī, kas ieliets aromlampā.
  • Telpu aromatizēšanai: Ēteriskās eļļas pilienus iepilina pulverizatorā, kopā ar ūdeni. Izsmidzina uz paklājiem, aizkariem, mēbelēm. Jāatcerās, ka ēteriskās eļļas ūdenī nešķīst, tādēļ pirms pulverizatora lietošanas, nepieciešams to sakratīt. (1-2 pilieni uz 100ml ūdens).
  • Vannām: 5-10 pilienus ēteriskās eļļas sajaukt ar vannas putām vai losjonu un pēc tam pievienot vannas ūdenim.
  • Masāžām: ēterisko eļļu masāžām izmanto tikai atšķaidītā veidā. Izšķīdiniet 10 pilienus (jeb 1ml) ēteriskās eļļas uz 100 ml bāzes eļļas.
  • Nav piemērots sievietēm grūtniecības laikā, bērna zīdīšanas periodā un bērniem līdz 12 g.v.. Lietot atšķaidītu.

  Francijas ražotājs Florame jau vairāk kā 20 gadus ražo profesionālai aromterapijai piemērotas augstākās kvalitātes 100% dabīgas un tīras augu ēteriskās eļļas.

  Florame sadarbojas ar nelielām saimniecībām, kas var nodrošināt kvalitatīvu augu audzēšanu un ievākšanu. Florame ēteriskās eļļas nav “papildinātas” ar sintētiskām vielām un arī ēterisko eļļu komponentu proporcijas nav nekādā veidā pārveidotas – eļļas ir tādas, kā tās dabiski sanāk, auksti spiestas (citrusu mizas) vai destilētas ar tvaiku (bez šķīdinātājiem). Garantēta aromterapeitiskā efektivitāte!

  Lai garantētu, ka katra ēteriskā eļļa satur visu aromterapijai nepieciešamo aromātisko molekulu spektru, Florame katrai ēteriskās eļļas partijai laboratorijā veic spektrogrāfisko un hromatogrāfisko analīzi - tirdzniecībā nonāk tikai pilnībā prasībām atbilstošās eļļas. Izvēloties Florame ēterisko eļļu, Jūs iegūstat garantētu efektivitāti!

  COSMEBIO logotips garantē, ka produkti nav testēti uz dzīvniekiem, to sastāvā nav naftas produktu, sintētisko krāsvielu vai smaržvielu, etoksilēto emulgatoru vai parabēnu, vismaz 95% augu izejvielu ir dabīgas izcelsmes un organiskas – iegūtas bioloģiskajā lauksaimniecībā,  10% sastāvdaļu ir organiskas. 

  34 vienības:

  Sastāvdaļas:100% vetīvera ēteriskā eļļa.
  Vegānisks:
  Bezglutēna:

  JUMS VARĒTU PATIKT