Florame verbēnas (litsea cubeba) ēteriskā eļļa - 4463
  • Florame verbēnas (litsea cubeba) ēteriskā eļļa - 4463

  Florame verbēnas (litsea cubeba) ēteriskā eļļa

  01000010945
  6,95 €

  Ekoloģiska verbēnas ēteriskā eļļa. Galvenās molekulas (bioķīmiskais profils): geranilāls, nerāls, limonēns. Garantēta aromterapeitiskā efektivitāte. Florame verbēnas ēteriskajai eļļai ir spēcīgs citrusu aromāts, kam piemīt garīgo izsīkumu, koncentrācijas trūkuma mazinošas un nomierinošas īpašības, atbaida insektus, ideāli atsvaidzina gaisu un dāvā prieka enerģiju.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā.

  Juņnaņas verbēnas ēteriskā eļļa, saukta arī par levzejas un May Chang eļļu (auga latīniskais nosaukums - litsea cubeba).

  Aromāts - svaigs augļu, līdzīgs citronam un laimam. Ļoti patīkama eļļa izmantošanai difūzerī dēļ tās uzmundrinošā un svaigā aromāta. Tā uzmundrina noskaņojumu, tomēr paralēli arī nomierina ķermeni - tā ir kā adaptogēns jeb strādā vajadzīgajā virzienā. Ja ir kāds satraukums, nemiers, paaugstināts asinsspiediens, tad šo eļļu izmanto, lai to visu mazinātu.

  Lai gan praktiski visas ēteriskās eļļas uzskatāmas par antibakteriālām, ir dažas, kuras izceļas ar spēju iznīcināt infekcijas ātrāk un efektīvāk. Verbēnas eļļa ir viena no tām, kas spēj remdēt iekaisumu nelielos ādas bojājumos (nobrāzumi, iekaisuši izsitumi).

  Šo eļļu izmanto arī mājas uzkopšanā - piemēram, iepilinot pilīti eļļas grīdas mazgāšanas šķidrumā, grīdas būs izcili tīras un svaigas. Verbēnas eļļu izmanto arī, lai atbaidītu insektus.

  Francijas ražotājs Florame jau vairāk kā 20 gadus ražo profesionālai aromterapijai piemērotas augstākās kvalitātes 100% dabīgas un tīras augu ēteriskās eļļas.

  Florame sadarbojas ar nelielām saimniecībām, kas var nodrošināt kvalitatīvu augu audzēšanu un ievākšanu. Florame ēteriskās eļļas nav “papildinātas” ar sintētiskām vielām un arī ēterisko eļļu komponentu proporcijas nav nekādā veidā pārveidotas – eļļas ir tādas, kā tās dabiski sanāk, auksti spiestas (citrusu mizas) vai destilētas ar tvaiku (bez šķīdinātājiem). Garantēta aromterapeitiskā efektivitāte!

  Lai garantētu, ka katra ēteriskā eļļa satur visu aromterapijai nepieciešamo aromātisko molekulu spektru, Florame katrai ēteriskās eļļas partijai laboratorijā veic spektrogrāfisko un hromatogrāfisko analīzi - tirdzniecībā nonāk tikai pilnībā prasībām atbilstošās eļļas. Izvēloties Florame ēterisko eļļu, Jūs iegūstat garantētu efektivitāti!

  COSMEBIO logotips garantē, ka produkti nav testēti uz dzīvniekiem, to sastāvā nav naftas produktu, sintētisko krāsvielu vai smaržvielu, etoksilēto emulgatoru vai parabēnu, vismaz 95% augu izejvielu ir dabīgas izcelsmes un organiskas – iegūtas bioloģiskajā lauksaimniecībā, 10% sastāvdaļu ir organiskas.

  Sargāt no bērniem! Nelietot sievietēm grūtniecības laikā un zīdīšanas per

  21 vienības:

  Sastāvdaļas:litsea cubeba* eļļa. * - bioloģiski audzēta. ECOCERT un COSMEBIO sertificēta biokosmētika.Kādēļ izvēlēties tieši Florame ēteriskās eļļas? •Pieredze. Franču ražotājs Florame jau vairāk kā 20 gadus ražo profesionālai aromterapijai piemērotas augstākās kvalitātes 100% dabīgas un tīras augu ēteriskās eļļas. • Bio. Lielāko daļu piedāvātā sortimenta veido organiskās ēteriskās eļļas - iegūtas no sertificētā bioloģiskajā lauksaimniecībā audzētiem augiem. Bioloģiskas nav tikai to augu eļļas, kuri tiek ievākti savvaļā (jo tos nesertificē). •Izejvielas. Florame sadarbojas ar nelielām saimniecībām, kas var nodrošināt kvalitatīvu augu audzēšanu un ievākšanu, tai skaitā - balstoties uz roku darbu. •Kvalitāte. Florame ēteriskās eļļas nav “papildinātas” ar kādām sintētiskām vielām un arī ēterisko eļļu komponentu proporcijas nav nekādā veidā pārveidotas – eļļas ir tādas, kā tās dabiski sanāk, auksti spiestas (citrusu mizas) vai destilētas ar tvaiku (bez šķīdinātājiem un spieduma; izņēmums - rožu absolūts). •Garantēta aromterapeitiskā efektivitāte! Lai garantētu, ka katra ēteriskā eļļa satur visu aromterapijai nepieciešamo aromātisko molekulu spektru, Florame katrai ēteriskās eļļas partijai laboratorijā veic spektrogrāfisko un hromatogrāfisko analīzi - tirdzniecībā nonāk tikai pilnībā prasībām atbilstošās eļļas. Izvēloties Florame ēterisko eļļu, Jūs iegūstat garantētu efektivitāti! Lietošana: Lai visātrāk ietekmētu mūsu emocionālo sfēru, visvienkāršākais Florame ēterisko eļļu lietošanas veids: uzpiliniet pāris pilienu eļļas uz tīras drāniņas vai salvetes un pavēdiniet 20 – 30 cm attālumā no sava deguna. Lai iegūtu maksimālu, intensīvu neizmainītu aromterapeitisko efektu, kā arī lai aromatizētu plašas telpas, izvēlieties Florame elektrisko difūzeri – tas izsmidzina ēterisko eļļu, to nekarsējot un tādejādi neizmainot eļļas aromterapeitiskās īpašības. (Elektriskajā difūzerī nedrīkst izsmidzināt krustnagliņu, melnā pipara, oregano ēteriskās eļļas. Šīs difūzerī var izmantot tikai stipri atšķaidītas ar citām ēteriskajām eļļām - kanēļa, Skotijas priedes, eikalipta, piparmētras, ilang-ilang, sandalkoka eļļas: sekojiet informācijai eļļu aprakstos. Neizmantojiet nezināmas izcelsmes ēteriskās eļļas, par kuru 100% dabiskumu un tīrību, kā arī aromterapeitisko kvalitāti neesat droši: tas var kaitēt Jūsu veselībai, kā arī sabojāt difūzeri).
  Vegānisks:

  JUMS VARĒTU PATIKT