Florame tīruma mētras jeb savvaļas piparmētras (mentha arvensis) ēteriskā eļļa - 4464
  • Florame tīruma mētras jeb savvaļas piparmētras (mentha arvensis) ēteriskā eļļa - 4464

  Florame tīruma mētras jeb savvaļas piparmētras (mentha arvensis) ēteriskā eļļa

  01000010946
  9,95 €

  Ekoloģiska savvaļas piparmētras ēteriskā eļļa. Galvenās molekulas (bioķīmiskais profils): mentols, mentons, izomentons. Garantēta aromterapeitiskā efektivitāte. Florame tīruma mētras ēteriskajai eļļai ir spēcīgi atsvaidzinošs aromāts (izteiktāks kā citām piparmētrām), kam piemīt galvassāpes mazinošas, atsvaidzinošas un nomierinošas īpašības, kā arī tā atbaida insektus.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā.

  Kā savvaļas piparmētras ēteriskā eļļa jeb tīruma mētra (mentha arvensis) atšķiras no piparmētras (mentha piperita) ēteriskās eļļas?

  Salīdzinot ar piparmētru mentha piperita, šī piparmētra ir daudz spēcīgāka gan smaržā, gan iedarbībā. Tā satur daudz vairāk mentolu, līdz ar to tās iedarbība ir ātrāka un efektīvāka. Šo eļļu iesaka, lai mazinātu spēcīgas galvassāpes. Tīruma mētra veicina koncentrēšanos, atsvaidzina un atvēsina.

  Kosmētiski šo eļļu izmanto līdzekļos pret blauzgnām un no auga iegūst mentolu. Populāra mutes kopšanas līdzekļu sastāvdaļa. Kompresēs – kājām pret smaguma sajūtu, nogurumu; ādai – remdē niezošu sajūtu. Pie ķermeņa losjona un vannās – atvēsinoša, palīdz karstā laikā. Savvaļas piparmētra atbaida insektus kā utis un prusakus. Pārsvarā aromāts iedarbojas tonizējoši, dažiem cilvēkiem – relaksējoši.

  Veidojot kompozīcijas, aromāts veido virsnoti, sader ar lavandu, citronu, eikaliptu, rozmarīnu. Samērā kodīga – sargāt gļotādas un acis, ārīgi un difūzerī lietot tikai stipri atšķaidītu. Nav ieteicama bērniem līdz 7 g. vec., kā arī – kopā ar homeopātiskajiem medikamentiem.

  Padoms.

  Migrēnai - atšķaidiet Florame makadamijas eļļā (5 ml) 1 pilienu piparmētras un 2 pilienus lavandas ēteriskās eļļas, uzziediet mazliet šī maisījuma deniņiem. Kad nepieciešams ilgstoši koncentrēties, izsmidziniet telpā citrona un piparmētru eļļu maisījumu (piparmētra - līdz 5% koncentrācijā). Vairāk nav labāk - ievērojiet mēra sajūtu!

  Pret prusakiem: apsmidziniet (apziediet) grīdlīstes un cietas virsmas prusaku pulcēšanās vietās ar spirtā atšķaidītu piparmētru eļļu.

  Nogurušām kājām: aptiniet ap ikriem vēsas kompreses ar piparmētru eļļu. Karstā laikā atvēsinošam efektam pievienojiet dabīgam bez-smaržas ķermeņa losjonam pāris pielienus piparmētru eļļas, uzklājiet ķermenim. Nepārspīlējiet - lielās devās piparmētra var kairināt ādu. Nelielu telpu aromatizēšanai piemērotākais veids būs aromlampiņa, ko silda ar sveci. Ēterisko eļļu ieteicams iepilināt Florame ziedūdenī – svarīgi nepieļaut eļļas vārīšanos vai piedegšanu.

  Relaksācijai, sejas procedūrām un elpošanas sistēmai ieteicami aromātiskie tvaiki – iepiliniet pāris pilienu Florame ēteriskās eļļas bļodā ar karstu ūdeni, pārliecieties pāri un ieelpojiet smaržīgos tvaikus 5-10 min. (Šai procedūrai nedrīkst izmantot kanēļa, krustnagliņas, melno piparu, oregano un kampara tipa rozmarīna ēteriskās eļļas!).

  Ārīgai lietošanai ļoti ērta dozēšana, gatavojot aromterapeitisko eļļu ar Florame augu eļļām kā bāzi – katri 10 pilieni Florame ēteriskās eļļas Florame augu eļļas pudelītē veido 1% koncentrāciju. Piemēram, ja gatavojat masāžas eļļu bērnam vai vēlaties lietot eļļu ķermeņa losjona veidā, ieteicamā koncentrācija ir 0,5% (tas nozīmē – Florame augu eļļas pudelītē iepiliniet 5 pilienus izvēlētās Florame ēteriskās eļļas). Ja gatavojat masāžas eļļu pieaugušam cilvēkam vai vēlaties eļļu izmantot kā matu masku, ieteicamā koncentrācija ir līdz 5% (līdz 50 pilieniem Florame ēteriskās eļļas vai vairāku Florame ēterisko eļļu kombinācijas). Vannai, kāju, roku vanniņām – 10-15 pilieni Florame ēteriskās eļļas (bērniem – 5-10 pilieni), atšķaidot vannas putās, uz sāls vai pienā (jo ūdenī ēteriskās eļļas nešķīst), baudiet šādu vannu līdz 20 min. ilgi. (Dozēšana spēkā tikai ar Florame ēterisko eļļu pudelītes pilinātāju!)

  Francijas ražotājs Florame jau vairāk kā 20 gadus ražo profesionālai aromterapijai piemērotas augstākās kvalitātes 100% dabīgas un tīras augu ēteriskās eļļas.

  Florame sadarbojas ar nelielām saimniecībām, kas var nodrošināt kvalitatīvu augu audzēšanu un ievākšanu. Florame ēteriskās eļļas nav “papildinātas” ar sintētiskām vielām un arī ēterisko eļļu komponentu proporcijas nav nekādā veidā pārveidotas – eļļas ir tādas, kā tās dabiski sanāk, auksti spiestas (citrusu mizas) vai destilētas ar tvaiku (bez šķīdinātājiem). Garantēta aromterapeitiskā efektivitāte!

  Lai garantētu, ka katra ēteriskā eļļa satur visu aromterapijai nepieciešamo aromātisko molekulu spektru, Florame katrai ēteriskās eļļas partijai laboratorijā veic spektrogrāfisko un hromatogrāfisko analīzi - tirdzniecībā nonāk tikai pilnībā prasībām atbilstošās eļļas. Izvēloties Florame ēterisko eļļu, Jūs iegūstat garantētu efektivitāti!

  COSMEBIO logotips garantē, ka produkti nav testēti uz dzīvniekiem, to sastāvā nav naftas produktu, sintētisko krāsvielu vai smaržvielu, etoksilēto emulgatoru vai parabēnu, vismaz 95% augu izejvielu ir dabīgas izcelsmes un organiskas – iegūtas bioloģiskajā lauksaimniecībā, 10% sastāvdaļu ir organiskas.

  Sargāt no bērniem! Nelietot sievietēm grūtniecības laikā un zīdīšanas periodā.

  42 vienības:

  Sastāvdaļas:mentha arvensis* eļļa.
  * - bioloģiski audzēta. ECOCERT un COSMEBIO sertificēta biokosmētika.

  Kādēļ izvēlēties tieši Florame ēteriskās eļļas?
  •Pieredze. Franču ražotājs Florame jau vairāk kā 20 gadus ražo profesionālai aromterapijai piemērotas augstākās kvalitātes 100% dabīgas un tīras augu ēteriskās eļļas. • Bio. Lielāko daļu piedāvātā sortimenta veido organiskās ēteriskās eļļas - iegūtas no sertificētā bioloģiskajā lauksaimniecībā audzētiem augiem. Bioloģiskas nav tikai to augu eļļas, kuri tiek ievākti savvaļā (jo tos nesertificē).
  •Izejvielas. Florame sadarbojas ar nelielām saimniecībām, kas var nodrošināt kvalitatīvu augu audzēšanu un ievākšanu, tai skaitā - balstoties uz roku darbu.
  •Kvalitāte. Florame ēteriskās eļļas nav “papildinātas” ar kādām sintētiskām vielām un arī ēterisko eļļu komponentu proporcijas nav nekādā veidā pārveidotas – eļļas ir tādas, kā tās dabiski sanāk, auksti spiestas (citrusu mizas) vai destilētas ar tvaiku (bez šķīdinātājiem un spieduma; izņēmums - rožu absolūts).
  •Garantēta aromterapeitiskā efektivitāte! Lai garantētu, ka katra ēteriskā eļļa satur visu aromterapijai nepieciešamo aromātisko molekulu spektru, Florame katrai ēteriskās eļļas partijai laboratorijā veic spektrogrāfisko un hromatogrāfisko analīzi - tirdzniecībā nonāk tikai pilnībā prasībām atbilstošās eļļas. Izvēloties Florame ēterisko eļļu, Jūs iegūstat garantētu efektivitāti!

  Lietošana: Lai visātrāk ietekmētu mūsu emocionālo sfēru, visvienkāršākais Florame ēterisko eļļu lietošanas veids: uzpiliniet pāris pilienu eļļas uz tīras drāniņas vai salvetes un pavēdiniet 20 – 30 cm attālumā no sava deguna. Lai iegūtu maksimālu, intensīvu neizmainītu aromterapeitisko efektu, kā arī lai aromatizētu plašas telpas, izvēlieties Florame elektrisko difūzeri – tas izsmidzina ēterisko eļļu, to nekarsējot un tādejādi neizmainot eļļas aromterapeitiskās īpašības.
  (Elektriskajā difūzerī nedrīkst izsmidzināt krustnagliņu, melnā pipara, oregano ēteriskās eļļas. Šīs difūzerī var izmantot tikai stipri atšķaidītas ar citām ēteriskajām eļļām - kanēļa, Skotijas priedes, eikalipta, piparmētras, ilang-ilang, sandalkoka eļļas: sekojiet informācijai eļļu aprakstos. Neizmantojiet nezināmas izcelsmes ēteriskās eļļas, par kuru 100% dabiskumu un tīrību, kā arī aromterapeitisko kvalitāti neesat droši: tas var kaitēt Jūsu veselībai, kā arī sabojāt difūzeri).
  Vegāns:

  JUMS VARĒTU PATIKT