Florame piparmētras ēteriskā eļļa - 763
  • Florame piparmētras ēteriskā eļļa - 763

  Florame piparmētras ēteriskā eļļa

  01000001411
  13,50 €

  Organiskā piparmētras lapu ēteriskā eļļa.
  Galvenās molekulas
  (bioķīmiskais profils): Iso-menthone, Menthol, Menthone. Garantēta aromterapeitiskā efektivitāte.
  Aromāts remdē un atvieglo sāpes (galvas, menstruālās, nelieli sasitumi u.c., var apvienot ar lavandu), veicina koncentrēšanos (it īpaši – kopā ar citronu). 

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Atsvaidzinošs, atvēsinošs, atvieglo elpošanu (piemēram, alerģisku iesnu gadījumā) aromāts, nepatīk prusakiem. Pārsvarā aromāts iedarbojas tonizējoši, dažiem cilvēkiem – relaksējoši.

  Palīdz pret sliktu dūšu ceļojumos, remdē kuņģa dedzināšanu, gremošanas sistēmas spazmas, vēdera pūšanos.
  Populāra mutes kopšanas līdzekļu sastāvdaļa. Kompresēs – kājām pret smaguma sajūtu, nogurumu; ādai – remdē niezošu sajūtu. Šampūnā – kopā ar tējas koku un cineola rozmarīnu pret blaugznām. Pie ķermeņa losjona un vannās – atvēsinoša, palīdz karstā laikā.
  Izmanto arī kā garšvielu.

  Veidojot kompozīcijas, aromāts veido virsnoti, sader ar lavandu, citronu, eikaliptu, rozmarīnu.
  Samērā kodīga – sargāt
  gļotādas un acis, ārīgi un difūzerī lietot tikai stipri atšķaidītu. Nav ieteicama bērniem līdz 7 g. vec., kā arī – kopā ar homeopātiskajiem medikamentiem.

  Padoms.
  Izjūtot sāpju sajūtas vai kad nelaba dūša, ieelpojiet aromātu – uzpilinātu uz mutautiņa vai salvetes, vai apģērba (piemēram, apkaklītes vai pleciem). Migrēnai - atšķaidiet Florame makadamijas eļļā (5 ml) 1 pilienu piparmētras un 2 pilienus lavandas ēteriskās eļļas, uzziediet mazliet šī maisījuma deniņiem. Nelieliem sasitumiem (piemēram, durvīs ievērtam pirkstam) uzpiliniet augu eļļā atšķaidītu pilienu piparmētru eļļas.
  Kad nepieciešams ilgstoši koncentrēties, izsmidziniet telpā citrona un piparmētru eļļu maisījumu (piparmētra - līdz 5% koncentrācijā). Vairāk nav labāk - ievērojiet mēra sajūtu!
  Pret prusakiem: apsmidziniet (apziediet) grīdlīstes un cietas virsmas prusaku pulcēšanās vietās ar spirtā atšķaidītu piparmētru eļļu.
  Nogurušām kājām: aptiniet ap ikriem vēsas kompreses ar piparmētru eļļu.
  Karstā laikā atvēsinošam efektam pievienojiet dabīgam bez-smaržas ķermeņa losjonam pāris pielienus piparmētru eļļas, uzklājiet ķermenim. Nepārspīlējiet - lielās devās piparmētra var kairināt ādu.

  Nelielu telpu aromatizēšanai piemērotākais veids būs aromlampiņa, ko silda ar sveci. Ēterisko eļļu ieteicams iepilināt Florame ziedūdenī – svarīgi nepieļaut eļļas vārīšanos vai piedegšanu.
  Relaksācijai, sejas procedūrām un elpošanas sistēmai ieteicami aromātiskie tvaiki – iepiliniet pāris pilienu Florame ēteriskās eļļas bļodā ar karstu ūdeni, pārliecieties pāri un ieelpojiet smaržīgos tvaikus 5 – 10 min. (Šai procedūrai nedrīkst izmantot kanēļa, krustnagliņas, melno piparu, oregano un kampara tipa rozmarīna ēteriskās eļļas!)
  Ārīgai lietošanai ļoti ērta dozēšana, gatavojot aromterapeitisko eļļu ar Florame augu eļļām kā bāzi –  katri 10 pilieni Florame ēteriskās eļļas Florame augu eļļas pudelītē veido 1% koncentrāciju. Piemēram, ja gatavojat masāžas eļļu bērnam vai vēlaties lietot eļļu ķermeņa losjona veidā, ieteicamā koncentrācija ir 0,5% (tas nozīmē – Florame augu eļļas pudelītē iepiliniet 5 pilienus izvēlētās Florame ēteriskās eļļas). Ja gatavojat masāžas eļļu pieaugušam cilvēkam vai vēlaties eļļu izmantot kā matu masku, ieteicamā koncentrācija ir līdz 5% (līdz 50 pilieniem Florame ēteriskās eļļas vai vairāku Florame ēterisko eļļu kombinācijas). Vannai, kāju, roku vanniņām – 10-15 pilieni Florame ēteriskās eļļas (bērniem – 5-10 pilieni), atšķaidot vannas putās, uz sāls vai pienā (jo ūdenī ēteriskās eļļas nešķīst), baudiet šādu vannu līdz 20 min. ilgi. (Dozēšana spēkā tikai ar Florame ēterisko eļļu pudelītes pilinātāju!)
  Jūsu drošībai. Florame ēteriskās eļļas ir pilnībā dabīgas, tomēr tie ir iedarbīgu aktīvo vielu koncentrāti, tādēļ, tās lietojot, jāievēro daži piesardzības nosacījumi. Lietojiet ēteriskās eļļas tikai atšķaidītas (ūdenī nešķīst! Šķaidiet augu eļļā, spirtā, pienā, sālī, vannas putās u.tml.). Sargiet acis, gļotādas, brūces. Glabājiet tumšā, bērniem nepieejamā un neredzamā vietā, sargiet no saules un straujām temperatūras svārstībām. Nav ieteicams lietot ēteriskās eļļas bērniem līdz 3 gadu vecumam, intensīvā veidā, ilgstoši, regulāri – līdz 7 gadu vecumam, aromātiskos tvaikus – līdz 12 gadu vecumam. Grūtniecēm, alerģiskiem cilvēkiem, cilvēkiem ar hroniskām slimībām (īpaši – astma, epilepsija) pirms lietošanas jākonsultējas ar ārstu. Neizmantojiet nezināmas izcelsmes ēteriskās eļļas, par kuru 100% dabiskumu un tīrību, kā arī aromterapeitisko kvalitāti neesat droši: tas var kaitēt Jūsu veselībai. Izvēlieties Florame – šo ēterisko eļļu dabiskums, tīrība un aromterapeitiskā kvalitāte ir kontrolēta, pārbaudīta laboratoriski un garantēta!

  Nav ieteicams sievietēm grūtniecības laikā un bērna zīdīšanas periodā.

  131 vienības:

  Sastāvdaļas:Mentha piperata* ēteriskā eļļa. * - bioloģiski audzēts.
  Apraksts:Kādēļ izvēlēties tieši Florame ēteriskās eļļas?• Pieredze. Franču ražotājs Florame jau vairāk kā 20 gadus ražo profesionālai aromterapijai piemērotas augstākās kvalitātes 100% dabīgas un tīras augu ēteriskās eļļas. • Bio. Lielāko daļu piedāvātā sortimenta veido organiskās ēteriskās eļļas - iegūtas no sertificētā bioloģiskajā lauksaimniecībā audzētiem augiem. Bioloģiskas nav tikai to augu eļļas, kuri tiek ievākti savvaļā (jo tos nesertificē).• Izejvielas. Florame sadarbojas ar nelielām saimniecībām, kas var nodrošināt kvalitatīvu augu audzēšanu un ievākšanu, tai skaitā - balstoties uz roku darbu. • Kvalitāte. Florame ēteriskās eļļas nav “papildinātas” ar kādām sintētiskām vielām un arī ēterisko eļļu komponentu proporcijas nav nekādā veidā pārveidotas – eļļas ir tādas, kā tās dabiski sanāk, auksti spiestas (citrusu mizas) vai destilētas ar tvaiku (bez šķīdinātājiem un spieduma; izņēmums - rožu absolūts). • Garantēta aromterapeitiskā efektivitāte! Lai garantētu, ka katra ēteriskā eļļa satur visu aromterapijai nepieciešamo aromātisko molekulu spektru, Florame katrai ēteriskās eļļas partijai laboratorijā veic spektrogrāfisko un hromatogrāfisko analīzi - tirdzniecībā nonāk tikai pilnībā prasībām atbilstošās eļļas. Izvēloties Florame ēterisko eļļu, Jūs iegūstat garantētu efektivitāti!Lietošana: Lai visātrāk ietekmētu mūsu emocionālo sfēru, visvienkāršākais Florame ēterisko eļļu lietošanas veids: uzpiliniet pāris pilienu eļļas uz tīras drāniņas vai salvetes un pavēdiniet 20 – 30 cm attālumā no sava deguna.Lai iegūtu maksimālu, intensīvu neizmainītu aromterapeitisko efektu, kā arī lai aromatizētu plašas telpas, izvēlieties Florame elektrisko difūzeri – tas izsmidzina ēterisko eļļu, to nekarsējot un tādejādi neizmainot eļļas aromterapeitiskās īpašības. (Elektriskajā difūzerī nedrīkst izsmidzināt krustnagliņu, melnā pipara, oregano ēteriskās eļļas. Šīs difūzerī var izmantot tikai stipri atšķaidītas ar citām ēteriskajām eļļām - kanēļa, Skotijas priedes, eikalipta, piparmētras, ilang-ilang, sandalkoka eļļas: sekojiet informācijai eļļu aprakstos. Neizmantojiet nezināmas izcelsmes ēteriskās eļļas, par kuru 100% dabiskumu un tīrību, kā arī aromterapeitisko kvalitāti neesat droši: tas var kaitēt Jūsu veselībai, kā arī sabojāt difūzeri).

  JUMS VARĒTU PATIKT