Florame palmrozes ēteriskā eļļa - 3374
  • Florame palmrozes ēteriskā eļļa - 3374

  Florame palmrozes ēteriskā eļļa

  01000008357
  7,95 €

  Palmrozes ēteriskā eļļa ir viena no populārākajām  eļļām, ko izmanto dažādos ādas kopšanas produktos. Pievienota krēmiem un citiem kosmētikas produktiem, tā tiem piešķir spēcīgas šūnas atjaunojošas īpašības, sekmē ādas izlīdzināšanās procesu un samazina grumbas. 

  Apjoms

  Eļļas antiseptiskās īpašības ir piemērotas, lai novērstu ekzēmu, pinnes, dermatītu un dziedētu iekaisušu ādu, tiek stimulēta ātrāka rētu dzīšana un veicināta asinsrite. 

  Lietošana:

  • Aromlampās: 1-5 pilienus ēteriskās eļļas iepiliniet ūdenī, kas ieliets aromlampā
  • Telpu aromatizēšanai: Ēteriskās eļļas pilienus iepilina pulverizatorā, kopā ar ūdeni. Izsmidzina uz paklājiem, aizkariem, mēbelēm. Jāatcerās, ka ēteriskās eļļas ūdenī nešķīst, tādēļ pirms pulverizatora lietošanas, nepieciešams to sakratīt. (1-2 pilieni uz 100ml ūdens).
  • Vannām: 5-10 pilienus ēteriskās eļļas sajaukt ar vannas putām vai losjonu un pēc tam pievienot vannas ūdenim.
  • Masāžām: ēterisko eļļu masāžām izmanto tikai atšķaidītā veidā. Izšķīdiniet 10 pilienus (jeb 1ml) ēteriskās eļļas uz 100 ml bāzes eļļas.
  • Nav piemērots sievietēm grūtniecības laikā, bērna zīdīšanas periodā un bērniem līdz 12 g.v.. Lietot atšķaidītu.

  Francijas ražotājs Florame jau vairāk kā 20 gadus ražo profesionālai aromterapijai piemērotas augstākās kvalitātes 100% dabīgas un tīras augu ēteriskās eļļas.

  Florame sadarbojas ar nelielām saimniecībām, kas var nodrošināt kvalitatīvu augu audzēšanu un ievākšanu. Florame ēteriskās eļļas nav “papildinātas” ar sintētiskām vielām un arī ēterisko eļļu komponentu proporcijas nav nekādā veidā pārveidotas – eļļas ir tādas, kā tās dabiski sanāk, auksti spiestas (citrusu mizas) vai destilētas ar tvaiku (bez šķīdinātājiem). Garantēta aromterapeitiskā efektivitāte!

  Lai garantētu, ka katra ēteriskā eļļa satur visu aromterapijai nepieciešamo aromātisko molekulu spektru, Florame katrai ēteriskās eļļas partijai laboratorijā veic spektrogrāfisko un hromatogrāfisko analīzi - tirdzniecībā nonāk tikai pilnībā prasībām atbilstošās eļļas. Izvēloties Florame ēterisko eļļu, Jūs iegūstat garantētu efektivitāti!

  COSMEBIO logotips garantē, ka produkti nav testēti uz dzīvniekiem, to sastāvā nav naftas produktu, sintētisko krāsvielu vai smaržvielu, etoksilēto emulgatoru vai parabēnu, vismaz 95% augu izejvielu ir dabīgas izcelsmes un organiskas – iegūtas bioloģiskajā lauksaimniecībā,  10% sastāvdaļu ir organiskas. 

  38 vienības:

  Sastāvdaļas:100% palmrozes ēteriskā eļļa.
  Vegānisks:
  Bezglutēna:

  JUMS VARĒTU PATIKT