Florame lavandīna ēteriskā eļļa - 758
  • Florame lavandīna ēteriskā eļļa - 758

  Florame lavandīna ēteriskā eļļa

  01000001410
  5,95 €

  Organiska lavandīna ziedu ēteriskā eļļa.
  Galvenās molekulas
  (bioķīmiskais profils): acetate de linalyle, camphre, linalol. Garantēta aromterapeitiskā efektivitāte.
  Lavandīna
  jeb hibrīdlavandas ēteriskajai eļļai piemīt spēcīgas muskuļus relaksējošas, remdējošas īpašības – masāžu ar šo eļļu iecienījuši atlēti un vingrotāji gan pirms, gan pēc fiziskām slodzēm. 

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Aromatizējot telpu, arī lavandīnam piemīt nomierinošs efekts, taču tā aromāts nav tik izsmalcināts, un tajā vairāk izceļas kampara notis, salīdzinot ar īsto lavandu.

  Veidojot kompozīcijas, aromāts veido virsnoti, sader ar bergamoti, citronellu, Bourbon ģerāniju, Skotijas priedi, rozi, rozmarīnu.
  Nav ieteicama mazasinības vai vairogdziedzera slimību gadījumā.

  Padoms.
  Relaksējošai masāžai pirms vai pēc fiziskām slodzēm: Florame makadamijas eļļā atšķaida 5 pilienus lavandīnu un 2 pilienus kampara rozmarīnu.
  Pret utīm: kopā ar kumelīti un kanēli (pa pilienam no katra) pievieno 5ml šampūna un masējošām kustībām izmazgā matus; vai arī atšķaida augu eļļā, ieklāj matos, apsedz tos ar plēvi, ietin dvielī un ļauj līdz 20 min. ilgi iedarboties, tad matus rūpīgi izmazgā un izķemmē. 
  Grīdas mazgāšanai: izšķīdiniet (ar spirta vai bez-smaržas mazgājošā līdzekļa palīdzību) ūdenī lavandīna, Skotijas priedes, citronellas ēterisko eļļu maisījumu.

  Nelielu telpu aromatizēšanai piemērotākais veids būs aromlampiņa, ko silda ar sveci. Ēterisko eļļu ieteicams iepilināt Florame ziedūdenī – svarīgi nepieļaut eļļas vārīšanos vai piedegšanu.
  Relaksācijai, sejas procedūrām un elpošanas sistēmai ieteicami aromātiskie tvaiki – iepiliniet pāris pilienu Florame ēteriskās eļļas bļodā ar karstu ūdeni, pārliecieties pāri un ieelpojiet smaržīgos tvaikus 5 – 10 min. (Šai procedūrai nedrīkst izmantot kanēļa, krustnagliņas, melno piparu, oregano un kampara tipa rozmarīna ēteriskās eļļas!)
  Ārīgai lietošanai ļoti ērta dozēšana, gatavojot aromterapeitisko eļļu ar Florame augu eļļām kā bāzi –  katri 10 pilieni Florame ēteriskās eļļas Florame augu eļļas pudelītē veido 1% koncentrāciju. Piemēram, ja gatavojat masāžas eļļu bērnam vai vēlaties lietot eļļu ķermeņa losjona veidā, ieteicamā koncentrācija ir 0,5% (tas nozīmē – Florame augu eļļas pudelītē iepiliniet 5 pilienus izvēlētās Florame ēteriskās eļļas). Ja gatavojat masāžas eļļu pieaugušam cilvēkam vai vēlaties eļļu izmantot kā matu masku, ieteicamā koncentrācija ir līdz 5% (līdz 50 pilieniem Florame ēteriskās eļļas vai vairāku Florame ēterisko eļļu kombinācijas). Vannai, kāju, roku vanniņām – 10-15 pilieni Florame ēteriskās eļļas (bērniem – 5-10 pilieni), atšķaidot vannas putās, uz sāls vai pienā (jo ūdenī ēteriskās eļļas nešķīst), baudiet šādu vannu līdz 20 min. ilgi. (Dozēšana spēkā tikai ar Florame ēterisko eļļu pudelītes pilinātāju!)
  Jūsu drošībai. Florame ēteriskās eļļas ir pilnībā dabīgas, tomēr tie ir iedarbīgu aktīvo vielu koncentrāti, tādēļ, tās lietojot, jāievēro daži piesardzības nosacījumi. Lietojiet ēteriskās eļļas tikai atšķaidītas (ūdenī nešķīst! Šķaidiet augu eļļā, spirtā, pienā, sālī, vannas putās u.tml.). Sargiet acis, gļotādas, brūces. Glabājiet tumšā, bērniem nepieejamā un neredzamā vietā, sargiet no saules un straujām temperatūras svārstībām. Nav ieteicams lietot ēteriskās eļļas bērniem līdz 3 gadu vecumam, intensīvā veidā, ilgstoši, regulāri – līdz 7 gadu vecumam, aromātiskos tvaikus – līdz 12 gadu vecumam. Grūtniecēm, alerģiskiem cilvēkiem, cilvēkiem ar hroniskām slimībām (īpaši – astma, epilepsija) pirms lietošanas jākonsultējas ar ārstu. Neizmantojiet nezināmas izcelsmes ēteriskās eļļas, par kuru 100% dabiskumu un tīrību, kā arī aromterapeitisko kvalitāti neesat droši: tas var kaitēt Jūsu veselībai. Izvēlieties Florame – šo ēterisko eļļu dabiskums, tīrība un aromterapeitiskā kvalitāte ir kontrolēta, pārbaudīta laboratoriski un garantēta!

  Nav ieteicams sievietēm grūtniecības laikā un bērna zīdīšanas periodā.

  28 vienības:

  Sastāvdaļas:Lavandula hybrida* ēteriskā eļļa, linalol. * - bioloģiski audzēts.