Florame ilang-ilang ēteriskā eļļa - 771
  • Florame ilang-ilang ēteriskā eļļa - 771

Florame ilang-ilang ēteriskā eļļa

01000001401
14,50 €

Organiska ilang-ilang ziedu ēteriskā eļļa.
Galvenās molekulas
(bioķīmiskais profils): Acétate de géranyle, B-caryophyllène, Germacrène-D. Garantēta aromterapeitiskā efektivitāte.
Ziedu zieds – tā varētu tulkot šī smaržīga auga nosaukumu. Tā aromāts laiku laikos uzskatīts par juteklisku un romantisku, izmantots kā afrodiziaks, baudas eļļa.

 
Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā

Indonēzijā ar tā ziedu vainagiem izrotā jaunlaulātos, ar ilang-ilng apdūmo mājokli pret strīdiem un nesaskaņām.
Ilang-ilang aromāts atslābina – gan emocionāli (mazina nemieru un spriedzi, dusmas un bailes, veicina pozitīvu, optimistisku omu), gan iedarbojoties uz asinsvadu sieniņām un muskuļiem (mazina krampjveida spazmas, piemēram, menstruālo diskomfortu), nomierina paātrinātu elpošanu vai sirdsdarbību.
Ārīgi – regulē ādas tās taukošanos (piemērots kā taukainas, tā sausas ādas kopšanā), anti-age un remdējošs efekts, lieto vājinātu un bojātu matu stiprināšanai.
Piemērota arī iekšķīgai lietošanai.

Veidojot kompozīcijas, aromāts veido sirdsnoti, sader ar bergamoti, citronellu, lavandu, citronu, saldo apelsīnu, pačūliju, sandalkoku, rozi, ciedru.
Nepārspīlējiet, ilang-ilang ir ļoti smaržīga eļļa – pārāk spēcīgs aromāts var izraisīt reiboni, sliktu dūšu un galvas sāpes. Difūzerī ilang-ilang lietojams tikai stipri atšķaidīts ar citām ēteriskajām eļļām.

Padoms.
Remdējoša anti-age eļļa sejai: 1 pilienu ilang-ilang iemaisa 5 ml Florame argāna vai hohoba eļļas.
Stresa, pārmērīga uztraukuma situācijā: ieelpo aromātu no pudelītes vai, atšķaidītu Florame makadamijas eļļā, uzziež plaukstu locītavu iekšpusē.
Matu maska: Florame argāna vai hohoba eļļā iemaisa ilang-ilang un saldā apelsīna ēteriskās eļļas, ieklāj matos, aptin ar plēvi un tad dvieli, pēc 20 min. rūpīgi izmazgā matus.
Jutekliskas noskaņas radīšanai aromlampiņā Florame rožu ziedūdenī iepiliniet rozes absolūtu, pačūliju un ilang-ilang: visu nelielās devās, jo stiprs aromāts vairs nebūs romantisks.

Nelielu telpu aromatizēšanai piemērotākais veids būs aromlampiņa, ko silda ar sveci. Ēterisko eļļu ieteicams iepilināt Florame ziedūdenī – svarīgi nepieļaut eļļas vārīšanos vai piedegšanu.
Relaksācijai, sejas procedūrām un elpošanas sistēmai ieteicami aromātiskie tvaiki – iepiliniet pāris pilienu Florame ēteriskās eļļas bļodā ar karstu ūdeni, pārliecieties pāri un ieelpojiet smaržīgos tvaikus 5 – 10 min. (Šai procedūrai nedrīkst izmantot kanēļa, krustnagliņas, melno piparu, oregano un kampara tipa rozmarīna ēteriskās eļļas!)
Ārīgai lietošanai ļoti ērta dozēšana, gatavojot aromterapeitisko eļļu ar Florame augu eļļām kā bāzi –  katri 10 pilieni Florame ēteriskās eļļas Florame augu eļļas pudelītē veido 1% koncentrāciju. Piemēram, ja gatavojat masāžas eļļu bērnam vai vēlaties lietot eļļu ķermeņa losjona veidā, ieteicamā koncentrācija ir 0,5% (tas nozīmē – Florame augu eļļas pudelītē iepiliniet 5 pilienus izvēlētās Florame ēteriskās eļļas). Ja gatavojat masāžas eļļu pieaugušam cilvēkam vai vēlaties eļļu izmantot kā matu masku, ieteicamā koncentrācija ir līdz 5% (līdz 50 pilieniem Florame ēteriskās eļļas vai vairāku Florame ēterisko eļļu kombinācijas). Vannai, kāju, roku vanniņām – 10-15 pilieni Florame ēteriskās eļļas (bērniem – 5-10 pilieni), atšķaidot vannas putās, uz sāls vai pienā (jo ūdenī ēteriskās eļļas nešķīst), baudiet šādu vannu līdz 20 min. ilgi. (Dozēšana spēkā tikai ar Florame ēterisko eļļu pudelītes pilinātāju!)
Jūsu drošībai. Florame ēteriskās eļļas ir pilnībā dabīgas, tomēr tie ir iedarbīgu aktīvo vielu koncentrāti, tādēļ, tās lietojot, jāievēro daži piesardzības nosacījumi. Lietojiet ēteriskās eļļas tikai atšķaidītas (ūdenī nešķīst! Šķaidiet augu eļļā, spirtā, pienā, sālī, vannas putās u.tml.). Sargiet acis, gļotādas, brūces. Glabājiet tumšā, bērniem nepieejamā un neredzamā vietā, sargiet no saules un straujām temperatūras svārstībām. Nav ieteicams lietot ēteriskās eļļas bērniem līdz 3 gadu vecumam, intensīvā veidā, ilgstoši, regulāri – līdz 7 gadu vecumam, aromātiskos tvaikus – līdz 12 gadu vecumam. Grūtniecēm, alerģiskiem cilvēkiem, cilvēkiem ar hroniskām slimībām (īpaši – astma, epilepsija) pirms lietošanas jākonsultējas ar ārstu. Neizmantojiet nezināmas izcelsmes ēteriskās eļļas, par kuru 100% dabiskumu un tīrību, kā arī aromterapeitisko kvalitāti neesat droši: tas var kaitēt Jūsu veselībai. Izvēlieties Florame – šo ēterisko eļļu dabiskums, tīrība un aromterapeitiskā kvalitāte ir kontrolēta, pārbaudīta laboratoriski un garantēta!

Nav ieteicams sievietēm grūtniecības laikā un bērna zīdīšanas periodā.

26 vienības:

Sastāvdaļas: Cananga odoratissima* ēteriskā eļļa. * - bioloģiski audzēts.
Apraksts: Kādēļ izvēlēties tieši Florame ēteriskās eļļas?• Pieredze. Franču ražotājs Florame jau vairāk kā 20 gadus ražo profesionālai aromterapijai piemērotas augstākās kvalitātes 100% dabīgas un tīras augu ēteriskās eļļas. • Bio. Lielāko daļu piedāvātā sortimenta veido organiskās ēteriskās eļļas - iegūtas no sertificētā bioloģiskajā lauksaimniecībā audzētiem augiem. Bioloģiskas nav tikai to augu eļļas, kuri tiek ievākti savvaļā (jo tos nesertificē).• Izejvielas. Florame sadarbojas ar nelielām saimniecībām, kas var nodrošināt kvalitatīvu augu audzēšanu un ievākšanu, tai skaitā - balstoties uz roku darbu. • Kvalitāte. Florame ēteriskās eļļas nav “papildinātas” ar kādām sintētiskām vielām un arī ēterisko eļļu komponentu proporcijas nav nekādā veidā pārveidotas – eļļas ir tādas, kā tās dabiski sanāk, auksti spiestas (citrusu mizas) vai destilētas ar tvaiku (bez šķīdinātājiem un spieduma; izņēmums - rožu absolūts). • Garantēta aromterapeitiskā efektivitāte! Lai garantētu, ka katra ēteriskā eļļa satur visu aromterapijai nepieciešamo aromātisko molekulu spektru, Florame katrai ēteriskās eļļas partijai laboratorijā veic spektrogrāfisko un hromatogrāfisko analīzi - tirdzniecībā nonāk tikai pilnībā prasībām atbilstošās eļļas. Izvēloties Florame ēterisko eļļu, Jūs iegūstat garantētu efektivitāti!Lietošana: Lai visātrāk ietekmētu mūsu emocionālo sfēru, visvienkāršākais Florame ēterisko eļļu lietošanas veids: uzpiliniet pāris pilienu eļļas uz tīras drāniņas vai salvetes un pavēdiniet 20 – 30 cm attālumā no sava deguna.Lai iegūtu maksimālu, intensīvu neizmainītu aromterapeitisko efektu, kā arī lai aromatizētu plašas telpas, izvēlieties Florame elektrisko difūzeri – tas izsmidzina ēterisko eļļu, to nekarsējot un tādejādi neizmainot eļļas aromterapeitiskās īpašības. (Elektriskajā difūzerī nedrīkst izsmidzināt krustnagliņu, melnā pipara, oregano ēteriskās eļļas. Šīs difūzerī var izmantot tikai stipri atšķaidītas ar citām ēteriskajām eļļām - kanēļa, Skotijas priedes, eikalipta, piparmētras, ilang-ilang, sandalkoka eļļas: sekojiet informācijai eļļu aprakstos. Neizmantojiet nezināmas izcelsmes ēteriskās eļļas, par kuru 100% dabiskumu un tīrību, kā arī aromterapeitisko kvalitāti neesat droši: tas var kaitēt Jūsu veselībai, kā arī sabojāt difūzeri).

JUMS VARĒTU PATIKT