Florame eikalipta ēteriskā eļļa - 753
  • Florame eikalipta ēteriskā eļļa - 753

  Florame eikalipta ēteriskā eļļa

  01000001399
  6,50 €

  Organiska eikalipta lapu ēteriskā eļļa.
  Galvenās molekulas
  (bioķīmiskais profils): A-pinène, Cinéole 1.8.

  Garantēta aromterapeitiskā efektivitāte.
  Izteikti labvēlīgs elpošanas sistēmai, atvieglo elpošanu aizlikta deguna gadījumā, iespējams, ka eikalipta aromātu pazīstat kā sūrstošam kaklam domāto ledeņu garšu. Aromāts ir arī gremošanu stimulējošs, koncentrēšanos uzlabojošs, mazina melanholiju.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Kopā ar citronu un lavandu - attīra gaisu telpās epidēmiju sezonā. Reizēm izmanto arī blusu atvairīšanai. Ārīgi, atšķaidītu bāzes eļļā, izmanto sildošām masāžām krūšu, plaušu zonā, locītavām, uz kukaiņu kodumiem.
  Piemērots arī iekšķīgai lietošanai (konsultēties ar speciālistu!)

  Veidojot kompozīcijas, aromāts veido virsnoti, sader ar kadiķi, ciedru, lavandu, citronu, bergamoti, Skotijas priedi, tējas koku, piparmētru, greipfrūtu, cineola rozmarīnu, citronzāli.
  Nav ieteicama astmas un epilepsijas slimniekiem, grūtniecēm un maziem bērniem, kopā ar homeopātiskajiem medikamentiem. Elektriskajā difūzerī lietojams tikai atšķaidīts ar citām ēteriskajām eļļām (ieteicamākās - citronu, lavandas, greipfrūtu, Skotijas priedes). Ārīgi lietojams tikai atšķaidīts augu eļļā.

  Padoms.
  Saaukstēšanās laikā 3 pilienus eikalipta atšķaidiet ēdamkarotē Florame sezama eļļas un iemasējiet krūšu zonā 2-3 reizes dienā.
  Lai attīrītu gaisu telpās epidēmiju sezonā, Florame elektriskajā difūzerī izsmidziniet eikalipta, citrona un īstās lavandas ēterisko eļļu maisījumu.
  Ja mājās ieviesušās blusas, izmazgājiet grīdu ar ūdeni, kurā (ar sāls, spirta vai mazgāšanas līdzekļa palīdzību) atšķaidītas ciedra, citronellas vai citrusu eikalipta un eikalipta ēteriskās eļļas. Ar šādu ēterisko eļļu maisījumu variet apsmidzināt arī paklājus un mīkstās mēbeles.

  Nelielu telpu aromatizēšanai piemērotākais veids būs aromlampiņa, ko silda ar sveci. Ēterisko eļļu ieteicams iepilināt Florame ziedūdenī – svarīgi nepieļaut eļļas vārīšanos vai piedegšanu.
  Relaksācijai, sejas procedūrām un elpošanas sistēmai ieteicami aromātiskie tvaiki – iepiliniet pāris pilienu Florame ēteriskās eļļas bļodā ar karstu ūdeni, pārliecieties pāri un ieelpojiet smaržīgos tvaikus 5 – 10 min. (Šai procedūrai nedrīkst izmantot kanēļa, krustnagliņas, melno piparu, oregano un kampara tipa rozmarīna ēteriskās eļļas!)
  Ārīgai lietošanai ļoti ērta dozēšana, gatavojot aromterapeitisko eļļu ar Florame augu eļļām kā bāzi –  katri 10 pilieni Florame ēteriskās eļļas Florame augu eļļas pudelītē veido 1% koncentrāciju. Piemēram, ja gatavojat masāžas eļļu bērnam vai vēlaties lietot eļļu ķermeņa losjona veidā, ieteicamā koncentrācija ir 0,5% (tas nozīmē – Florame augu eļļas pudelītē iepiliniet 5 pilienus izvēlētās Florame ēteriskās eļļas). Ja gatavojat masāžas eļļu pieaugušam cilvēkam vai vēlaties eļļu izmantot kā matu masku, ieteicamā koncentrācija ir līdz 5% (līdz 50 pilieniem Florame ēteriskās eļļas vai vairāku Florame ēterisko eļļu kombinācijas). Vannai, kāju, roku vanniņām – 10-15 pilieni Florame ēteriskās eļļas (bērniem – 5-10 pilieni), atšķaidot vannas putās, uz sāls vai pienā (jo ūdenī ēteriskās eļļas nešķīst), baudiet šādu vannu līdz 20 min. ilgi. (Dozēšana spēkā tikai ar Florame ēterisko eļļu pudelītes pilinātāju!)
  Jūsu drošībai. Florame ēteriskās eļļas ir pilnībā dabīgas, tomēr tie ir iedarbīgu aktīvo vielu koncentrāti, tādēļ, tās lietojot, jāievēro daži piesardzības nosacījumi. Lietojiet ēteriskās eļļas tikai atšķaidītas (ūdenī nešķīst! Šķaidiet augu eļļā, spirtā, pienā, sālī, vannas putās u.tml.). Sargiet acis, gļotādas, brūces. Glabājiet tumšā, bērniem nepieejamā un neredzamā vietā, sargiet no saules un straujām temperatūras svārstībām. Nav ieteicams lietot ēteriskās eļļas bērniem līdz 3 gadu vecumam, intensīvā veidā, ilgstoši, regulāri – līdz 7 gadu vecumam, aromātiskos tvaikus – līdz 12 gadu vecumam. Grūtniecēm, alerģiskiem cilvēkiem, cilvēkiem ar hroniskām slimībām (īpaši – astma, epilepsija) pirms lietošanas jākonsultējas ar ārstu. Neizmantojiet nezināmas izcelsmes ēteriskās eļļas, par kuru 100% dabiskumu un tīrību, kā arī aromterapeitisko kvalitāti neesat droši: tas var kaitēt Jūsu veselībai. Izvēlieties Florame – šo ēterisko eļļu dabiskums, tīrība un aromterapeitiskā kvalitāte ir kontrolēta, pārbaudīta laboratoriski un garantēta!

  Nav ieteicams sievietēm grūtniecības laikā un bērna zīdīšanas periodā.

  177 vienības:

  Sastāvdaļas:Eucalyptus globulus* ēteriskā eļļa (kā ēteriskās eļļas sastāvdaļas). * - bioloģiski audzēts.
  Apraksts:Kādēļ izvēlēties tieši Florame ēteriskās eļļas?• Pieredze. Franču ražotājs Florame jau vairāk kā 20 gadus ražo profesionālai aromterapijai piemērotas augstākās kvalitātes 100% dabīgas un tīras augu ēteriskās eļļas. • Bio. Lielāko daļu piedāvātā sortimenta veido organiskās ēteriskās eļļas - iegūtas no sertificētā bioloģiskajā lauksaimniecībā audzētiem augiem. Bioloģiskas nav tikai to augu eļļas, kuri tiek ievākti savvaļā (jo tos nesertificē).• Izejvielas. Florame sadarbojas ar nelielām saimniecībām, kas var nodrošināt kvalitatīvu augu audzēšanu un ievākšanu, tai skaitā - balstoties uz roku darbu. • Kvalitāte. Florame ēteriskās eļļas nav “papildinātas” ar kādām sintētiskām vielām un arī ēterisko eļļu komponentu proporcijas nav nekādā veidā pārveidotas – eļļas ir tādas, kā tās dabiski sanāk, auksti spiestas (citrusu mizas) vai destilētas ar tvaiku (bez šķīdinātājiem un spieduma; izņēmums - rožu absolūts). • Garantēta aromterapeitiskā efektivitāte! Lai garantētu, ka katra ēteriskā eļļa satur visu aromterapijai nepieciešamo aromātisko molekulu spektru, Florame katrai ēteriskās eļļas partijai laboratorijā veic spektrogrāfisko un hromatogrāfisko analīzi - tirdzniecībā nonāk tikai pilnībā prasībām atbilstošās eļļas. Izvēloties Florame ēterisko eļļu, Jūs iegūstat garantētu efektivitāti!Lietošana: Lai visātrāk ietekmētu mūsu emocionālo sfēru, visvienkāršākais Florame ēterisko eļļu lietošanas veids: uzpiliniet pāris pilienu eļļas uz tīras drāniņas vai salvetes un pavēdiniet 20 – 30 cm attālumā no sava deguna.Lai iegūtu maksimālu, intensīvu neizmainītu aromterapeitisko efektu, kā arī lai aromatizētu plašas telpas, izvēlieties Florame elektrisko difūzeri – tas izsmidzina ēterisko eļļu, to nekarsējot un tādejādi neizmainot eļļas aromterapeitiskās īpašības. (Elektriskajā difūzerī nedrīkst izsmidzināt krustnagliņu, melnā pipara, oregano ēteriskās eļļas. Šīs difūzerī var izmantot tikai stipri atšķaidītas ar citām ēteriskajām eļļām - kanēļa, Skotijas priedes, eikalipta, piparmētras, ilang-ilang, sandalkoka eļļas: sekojiet informācijai eļļu aprakstos. Neizmantojiet nezināmas izcelsmes ēteriskās eļļas, par kuru 100% dabiskumu un tīrību, kā arī aromterapeitisko kvalitāti neesat droši: tas var kaitēt Jūsu veselībai, kā arī sabojāt difūzeri).

  JUMS VARĒTU PATIKT