Florame ciedra ēteriskā eļļa - 749
  • Florame ciedra ēteriskā eļļa - 749

  Florame ciedra ēteriskā eļļa

  01000001387
  8,50 €

  Organiska ciedra koksnes ēteriskā eļļa.
  Galvenās molekulas
  (bioķīmiskais profils): atlantol, atlantone, B-cedrene, thujopsene. Satur limonene. Garantēta aromterapeitiskā efektivitāte.
  Senatnē no ciedra koka izgatavoja apģērbu lādes un skapjus, lai drēbes nesaēd kodes. Aromāts nepatīk arī blusām. 

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Ciedru, līdzīgi kā kadiķu, birzīs gaiss ir izteikti attīrošs, pateicoties ciedru koksnes aromātiskajām vielām.

  Emocionālā ziņā ciedru smarža mazina baiļu sajūtu. Ārīgi ciedru lieto melno piņņu gadījumos.

  Veidojot kompozīcijas, aromāts veido bāzes noti, sader ar bergamoti, kadiķi, lavandu, citronu, rozi, rozmarīnu, pačūliju.
  Nelietot grūtniecības laikā. Nelietot iekšķīgi.

  Padoms.
  Lai pasargātu apģērbus no kodēm, uzpiliniet ciedra eļļu uz neglazēta māla plāksnītēm (piemēram, jauna puķupoda lauskām) vai tīrām salvetēm un ievietojiet starp apģērbiem skapī. Aromātu regulāri atjaunojiet. Var apvienot ar pačūliju.
  Melno piņņu gadījumā: atšķaidiet ciedra eļļu Florame hohoba eļļā koncentrācijā līdz 3%.
  Gaisa attīrīšanai mājās kombinējiet Florame elektriskajā difūzerī Florame citrona, kadiķa un ciedra ēteriskās eļļas.

  Nelielu telpu aromatizēšanai piemērotākais veids būs aromlampiņa, ko silda ar sveci. Ēterisko eļļu ieteicams iepilināt Florame ziedūdenī – svarīgi nepieļaut eļļas vārīšanos vai piedegšanu.
  Relaksācijai, sejas procedūrām un elpošanas sistēmai ieteicami aromātiskie tvaiki – iepiliniet pāris pilienu Florame ēteriskās eļļas bļodā ar karstu ūdeni, pārliecieties pāri un ieelpojiet smaržīgos tvaikus 5 – 10 min. (Šai procedūrai nedrīkst izmantot kanēļa, krustnagliņas, melno piparu, oregano un kampara tipa rozmarīna ēteriskās eļļas!)
  Ārīgai lietošanai ļoti ērta dozēšana, gatavojot aromterapeitisko eļļu ar Florame augu eļļām kā bāzi –  katri 10 pilieni Florame ēteriskās eļļas Florame augu eļļas pudelītē veido 1% koncentrāciju. Piemēram, ja gatavojat masāžas eļļu bērnam vai vēlaties lietot eļļu ķermeņa losjona veidā, ieteicamā koncentrācija ir 0,5% (tas nozīmē – Florame augu eļļas pudelītē iepiliniet 5 pilienus izvēlētās Florame ēteriskās eļļas). Ja gatavojat masāžas eļļu pieaugušam cilvēkam vai vēlaties eļļu izmantot kā matu masku, ieteicamā koncentrācija ir līdz 5% (līdz 50 pilieniem Florame ēteriskās eļļas vai vairāku Florame ēterisko eļļu kombinācijas). Vannai, kāju, roku vanniņām – 10-15 pilieni Florame ēteriskās eļļas (bērniem – 5-10 pilieni), atšķaidot vannas putās, uz sāls vai pienā (jo ūdenī ēteriskās eļļas nešķīst), baudiet šādu vannu līdz 20 min. ilgi. (Dozēšana spēkā tikai ar Florame ēterisko eļļu pudelītes pilinātāju!)
  Jūsu drošībai. Florame ēteriskās eļļas ir pilnībā dabīgas, tomēr tie ir iedarbīgu aktīvo vielu koncentrāti, tādēļ, tās lietojot, jāievēro daži piesardzības nosacījumi. Lietojiet ēteriskās eļļas tikai atšķaidītas (ūdenī nešķīst! Šķaidiet augu eļļā, spirtā, pienā, sālī, vannas putās u.tml.). Sargiet acis, gļotādas, brūces. Glabājiet tumšā, bērniem nepieejamā un neredzamā vietā, sargiet no saules un straujām temperatūras svārstībām. Nav ieteicams lietot ēteriskās eļļas bērniem līdz 3 gadu vecumam, intensīvā veidā, ilgstoši, regulāri – līdz 7 gadu vecumam, aromātiskos tvaikus – līdz 12 gadu vecumam. Grūtniecēm, alerģiskiem cilvēkiem, cilvēkiem ar hroniskām slimībām (īpaši – astma, epilepsija) pirms lietošanas jākonsultējas ar ārstu. Neizmantojiet nezināmas izcelsmes ēteriskās eļļas, par kuru 100% dabiskumu un tīrību, kā arī aromterapeitisko kvalitāti neesat droši: tas var kaitēt Jūsu veselībai. Izvēlieties Florame – šo ēterisko eļļu dabiskums, tīrība un aromterapeitiskā kvalitāte ir kontrolēta, pārbaudīta laboratoriski un garantēta!

  Nav ieteicams sievietēm grūtniecības laikā un bērna zīdīšanas periodā.

  6 vienības:

  Sastāvdaļas:Cedrus atlantica* ēteriskā eļļa; limonene (kā ēteriskās eļļas sastāvdaļa). * - bioloģiski audzēts.

  JUMS VARĒTU PATIKT