Raudenes ēteriskā eļļa Florame, 5 ml
  • Raudenes ēteriskā eļļa Florame, 5 ml

  Florame bio oregano (raudenes) ēteriskā eļļa

  01000001392
  9,95 €

  100% tīra, dabīga, bioloģiskajā lauksaimniecībā iegūta augu ēteriskā eļļa telpu aromatizēšanai. ECOCERT sertificēta. Galvenās molekulas: karvakrols, timols, γ-terpinēns. Eļļai ir antibakteriāla un antiseptiska iedarbība, to var pielietot saaukstēšanās un infekciju gadījumos.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Eļļa var būt noderīga arī pret:

  *nogurumu;

  *sēnīti;

  *sāpēm un krampjiem - tā var palīdzēt veselīgai menstruālā cikla darbībai;

  *aknu un žultsceļu disfunkciju;

  *parazītiem.

  Izcelsmes vieta: Ziemeļāfrika. 

  Iegūta no: visa auga. 

  Lietot Florame difūzerī vai difuzēt sausā veidā. Nelietot tīrā veidā difūzerī-nebulaizerā, bet gan maisījumā kopā ar citām ēteriskajām eļļām. Neizmantot ilgstoši.

  Francijas ražotājs Florame jau vairāk kā 20 gadus ražo profesionālai aromterapijai piemērotas augstākās kvalitātes 100% dabīgas un tīras augu ēteriskās eļļas. Florame sadarbojas ar nelielām saimniecībām, kas var nodrošināt kvalitatīvu augu audzēšanu un ievākšanu. Florame ēteriskās eļļas nav “papildinātas” ar sintētiskām vielām un arī ēterisko eļļu komponentu proporcijas nav nekādā veidā pārveidotas – eļļas ir tādas, kā tās dabiski sanāk, auksti spiestas (citrusu mizas) vai destilētas ar tvaiku (bez šķīdinātājiem). Garantēta aromterapeitiskā efektivitāte! 

  Lai garantētu, ka katra ēteriskā eļļa satur visu aromterapijai nepieciešamo aromātisko molekulu spektru, Florame katrai ēteriskās eļļas partijai laboratorijā veic spektrogrāfisko un hromatogrāfisko analīzi - tirdzniecībā nonāk tikai pilnībā prasībām atbilstošās eļļas. Izvēloties Florame ēterisko eļļu, Jūs iegūstat garantētu efektivitāti! 

  COSMEBIO logotips garantē, ka produkti nav testēti uz dzīvniekiem, to sastāvā nav naftas produktu, sintētisko krāsvielu vai smaržvielu, etoksilēto emulgatoru vai parabēnu, vismaz 95% augu izejvielu ir dabīgas izcelsmes un organiskas – iegūtas bioloģiskajā lauksaimniecībā, 10% sastāvdaļu ir organiskas. 

  Nedifuzēt grūtnieču, zīdošu māšu un bērnu līdz 12 gadu vecumam klātbūtnē.

  19 vienības:

  Sastāvdaļas:Origanum compactum* ēteriskā eļļa (kā ēteriskās eļļas sastāvdaļas). * - bioloģiski audzēts. 100% sastāvdaļu iegūtas bioloģiskajā lauksaimniecībā. Lauksaimniecība ārpus ES (skat. uz iepak.).

  JUMS VARĒTU PATIKT