Florame bio kurkumas (curcuma longa) ēteriskā eļļa - 5075
  • Florame bio kurkumas (curcuma longa) ēteriskā eļļa - 5075

  Florame bio kurkumas (curcuma longa) ēteriskā eļļa

  01000011832
  12,95 €

  100% tīra, dabīga, bioloģiskajā lauksaimniecībā iegūta ēteriskā eļļa ārīgai lietošanai. ECOCERT sertificēta. Galvenās molekulas: α-turmerons, β-turmerons, ar-turmerons Eļļa bagāta ar antioksidantiem, uzlabo gremošanu un veicina ķermeņa kopēju vitalitāti.

  Apjoms

  Kurkuma plaši tiek izmantota Ķīnas un Ajurvēdas medicīnā, kukuma ir īpašs augs, kas pieņemts kā ilgmūžīguma augs. Kurkuma ir no tās pašas augu grupas, kurai pieder ingvers. Šo ēterisko eļļu difūzija palīdz uzlabot gremošanu un kopējo ķermeņa vitalitāti. Ēteriskā eļā ir bagāta ar antioksidantiem, kas spēcina organismu jebkurā gadalaikā.

  Izcelsmes vieta: Madagaskara.

  Iegūta no: sakneņiem.

  Lietot Florame difūzerī vai difuzēt sausā veidā. Nelietot tīrā veidā difūzerī-nebulaizerā, bet gan maisījumā kopā ar citām ēteriskajām eļļām.

  Francijas ražotājs Florame jau vairāk kā 20 gadus ražo profesionālai aromterapijai piemērotas augstākās kvalitātes 100% dabīgas un tīras augu ēteriskās eļļas. Florame sadarbojas ar nelielām saimniecībām, kas var nodrošināt kvalitatīvu augu audzēšanu un ievākšanu. Florame ēteriskās eļļas nav “papildinātas” ar sintētiskām vielām un arī ēterisko eļļu komponentu proporcijas nav nekādā veidā pārveidotas – eļļas ir tādas, kā tās dabiski sanāk, auksti spiestas (citrusu mizas) vai destilētas ar tvaiku (bez šķīdinātājiem). Garantēta aromterapeitiskā efektivitāte!

  Lai garantētu, ka katra ēteriskā eļļa satur visu aromterapijai nepieciešamo aromātisko molekulu spektru, Florame katrai ēteriskās eļļas partijai laboratorijā veic spektrogrāfisko un hromatogrāfisko analīzi - tirdzniecībā nonāk tikai pilnībā prasībām atbilstošās eļļas. Izvēloties Florame ēterisko eļļu, Jūs iegūstat garantētu efektivitāti!

  COSMEBIO logotips garantē, ka produkti nav testēti uz dzīvniekiem, to sastāvā nav naftas produktu, sintētisko krāsvielu vai smaržvielu, etoksilēto emulgatoru vai parabēnu, vismaz 95% augu izejvielu ir dabīgas izcelsmes un organiskas – iegūtas bioloģiskajā lauksaimniecībā, 10% sastāvdaļu ir organiskas.

  Nedifuzēt grūtnieču, zīdošu māšu un bērnu līdz 12 gadu vecumam klātbūtnē.

  14 vienības:

  Sastāvdaļas:Satur: Curcuma longa, ekstrakts (CAS Nr. 84775-52-0).

  JUMS VARĒTU PATIKT