Florame koka difūzeris ar citrona ēterisko eļļu - 4034
  • Florame koka difūzeris ar citrona ēterisko eļļu - 4034

  Florame koka difūzeris ar citrona ēterisko eļļu

  01000009038
  9,95 €

  Lielisks un vienkāršs veids, kā aromatizēt un attīrīt gaisu telpās! Bioloģiskajā saimniecībā iegūtajai 100% dabīgajai citrona ēteriskajai eļļai ir izteikti svaigs citrusu aromāts, kam piemīt imunitāti stiprinoša, gaisu attīroša, tonizējoša, koncentrēšanos un adaptācijas spējas veicinoša, sliktas dūšas un reiboņus mazinoša iedarbība.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā.

  Lietošana: ievietojiet kociņu pudelītē un nospiediet uz leju, atkarībā no vēlamās aromāta intensitātes. Ievietojiet pudelīti koka trauciņā un novietojiet sev vēlamajā vietā.

  Citrusaugļu ēteriskās eļļas var būt gaismjūtīgas un izraisīt ādas kairinājumu, apsārtumu, apdegumus un pastiprinātu pigmentāciju UV staru ietekmē, tādēļ tās nevajadzētu lietot 12 stundas pirms došanās tiešos saules staros un pievienot sauļošanās kosmētikai/eļļām. Nav ieteicams sievietēm grūtniecības laikā un bērna zīdīšanas periodā.

  Francijas ražotājs Florame jau vairāk kā 20 gadus ražo profesionālai aromterapijai piemērotas augstākās kvalitātes 100% dabīgas un tīras augu ēteriskās eļļas.

  Florame sadarbojas ar nelielām saimniecībām, kas var nodrošināt kvalitatīvu augu audzēšanu un ievākšanu. Florame ēteriskās eļļas nav “papildinātas” ar sintētiskām vielām un arī ēterisko eļļu komponentu proporcijas nav nekādā veidā pārveidotas – eļļas ir tādas, kā tās dabiski sanāk, auksti spiestas (citrusu mizas) vai destilētas ar tvaiku (bez šķīdinātājiem). Garantēta aromterapeitiskā efektivitāte!

  Lai garantētu, ka katra ēteriskā eļļa satur visu aromterapijai nepieciešamo aromātisko molekulu spektru, Florame katrai ēteriskās eļļas partijai laboratorijā veic spektrogrāfisko un hromatogrāfisko analīzi - tirdzniecībā nonāk tikai pilnībā prasībām atbilstošās eļļas. Izvēloties Florame ēterisko eļļu, Jūs iegūstat garantētu efektivitāti!

   

  COSMEBIO logotips garantē, ka produkti nav testēti uz dzīvniekiem, to sastāvā nav naftas produktu, sintētisko krāsvielu vai smaržvielu, etoksilēto emulgatoru vai parabēnu, vismaz 95% augu izejvielu ir dabīgas izcelsmes un organiskas – iegūtas bioloģiskajā lauksaimniecībā,  10% sastāvdaļu ir organiskas. 

  18 vienības:

  Sastāvdaļas:Citrus Limonum* ēteriskā eļļe - *bioloģiski audzēts.

  JUMS VARĒTU PATIKT