Florame mežrozīšu eļļa - 831
  • Florame mežrozīšu eļļa - 831

  Florame mežrozīšu eļļa

  01000001489
  15,95 €

  Pirmā spieduma, auksti spiesta eļļa no muskata mežrozīšu sēklām. Roku kopšanai, sausas un bojātas ādas atjaunošanai, striju un rētu mazināšanai, anti-age - pret pigmentāciju.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Šī eļļa saglabā jaunību. Bagāta polinepiesātinātām taukskābēm, tā dāvā ādai vitāli nepieciešamus elementus. Ieteicama sausai, nogurušai, nespodrai ādai. Bagāta ar A vitamīnu, eļļa labi palīdz arī pret rētām un apdegumiem, vēja aprautas, sasprēgājušas ādas atjaunošanai. Lietojama kā maigs dienas un nakts kopšanas līdzeklis sejai un rokām, padara to ādu mīkstu, elastīgu, kavē tās novecošanos un pigmentācijas veidošanos, atjauno tvirtumu.

  Lietot variet gan vienu pašu, gan atšķaidītu 10% koncentrācijā kādā citā augu eļļā, vai kombinācijā ar augu ēteriskajām eļļām.

  Lietošana: Kā masāžas eļļu, mitrinošu, barojošu un atjaunojošu ādas, matu un nagu kopšanas līdzekli, kā bāzes eļļu ēterisko eļļu atšķaidīšanai vai masku pagatavošanai. Vienu pašu, sajauktu ar kādu citu Florame augu eļļu, vai sajauktu ar Florame ēteriskajām eļļām (skat. Padoms), uzklājiet attīrītai sejas vai ķermeņa ādai, iemasējiet, līdz iesūcas ādā. Kā matu masku – uzklājiet matiem vai matu galiem, ļaujiet 30 min. iedarboties, tad izmazgājiet.

  Padoms

  Ļoti ērta dozēšana, gatavojot aromterapeitisko eļļu –  katri 10 pilieni Florame ēteriskās eļļas Florame augu eļļas pudelītē veido 1% koncentrāciju.
  Piemēram, ja gatavojat masāžas eļļu bērnam vai vēlaties lietot eļļu ķermeņa losjona veidā, ieteicamā koncentrācija ir 0,5% (tas nozīmē – Florame augu eļļas pudelītē iepiliniet 5 pilienus izvēlētās Florame ēteriskās eļļas). Ja gatavojat masāžas eļļu pieaugušam cilvēkam vai vēlaties eļļu izmantot kā matu masku, ieteicamā koncentrācija ir līdz 5% (līdz 50 pilieniem Florame ēteriskās eļļas vai vairāku Florame ēterisko eļļu kombinācijas)

  Lai izvēlētos Jūsu vajadzībām piemērotāko ēterisko eļļu, skatieties šeit

  34 vienības:

  Sastāvdaļas:Rosa rubiginosa (Roseship) seed Oil (bio)
  Apraksts:Visas Florame augu eļļas ir augstākās kvalitātes, izsmalcinātas pirmā spieduma eļļas, auksti spiestas, no bioloģiski audzētu augu izejvielām – tās ir 100% organiskas un extra virgin. Tādēļ tās ir sevišķi bagātas ar barojošām un atjaunojošām taukskābēm, vitamīniem, antioksidantiem un citām augstvērtīgām aktīvajām vielām. Florame eļļām nav pievienotas nekādas citas piedevas. Lai sargātu eļļas no oksidēšanās, tās iepildītas tumšās pudelītēs, kuras ērtākai lietošanai apgādātas ar pumpīti.Augu eļļas mīkstina, mitrina un aizsargā ādu, matus un nagus, un tām piemīt arī kopjošas, remdējošas un atjaunojošas īpašības. Masāžas laikā augu eļļa padara ādu slidenāku – mazinot berzi, eļļa rūpējas, lai masāža nesagādātu diskomfortu, būtu maigāka un patīkama.Visas Florame augu eļļas variet jaukt savā starpā, lai panāktu sev tīkamāko iedarbību un tekstūru.Florame augu eļļas variet izmantot:• Kā masāžas eļļu • Kā ādas, matu un nagu kopšanas līdzekli• Kā bāzes eļļu aromterapijas maisījumiem vai kosmētikas līdzekļiem• Kā maskuFlorame eļļas, kas bagātas ar omega-3 taukskābēm, kā mandeļu, makadamijas, lazdu riekstu, vīnogu kauliņu eļļas, ir vieglākas, “sausākas” – tās ātri iesūcas, neatstājot taukainu sajūtu, tādēļ perfekti piemērotas sejas kopšanai. Ar omega-6 taukskābēm bagātās Florame eļļas, kā aprikožu kauliņu, hohoba un sezama eļļas, teicami slīd, tādēļ ideālas masāžām. Atjaunojošās eļļas, kā argāna, naktssveces, mežrozīšu, ieteicamas anti-age efektam, bojāta ādas aizsargslānīša vai matu un nagu atjaunošanai un spēcināšanai. Florame macerācijas eļļas (augu izvilkums eļļā) – kliņģerīšu un asinszāles – paredzētas jutīgas, kairinātas, pārsauļotas (tai skaitā – zīdaiņu ādas kopšanai.Lietošana: Kā masāžas eļļu, mitrinošu, barojošu un atjaunojošu ādas, matu un nagu kopšanas līdzekli, kā bāzes eļļu ēterisko eļļu atšķaidīšanai vai masku pagatavošanai. Vienu pašu, sajauktu ar kādu citu Florame augu eļļu, vai sajauktu ar Florame ēteriskajām eļļām (skat. Padoms), uzklājiet attīrītai sejas vai ķermeņa ādai, iemasējiet, līdz iesūcas ādā. Kā matu masku – uzklājiet matiem vai matu galiem, ļaujiet 30 min. iedarboties, tad izmazgājiet.Padoms: Ļoti ērta dozēšana, gatavojot aromterapeitisko eļļu – katri 10 pilieni Florame ēteriskās eļļas Florame augu eļļas pudelītē veido 1% koncentrāciju. Piemēram, ja gatavojat masāžas eļļu bērnam vai vēlaties lietot eļļu ķermeņa losjona veidā, ieteicamā koncentrācija ir 0,5% (tas nozīmē – Florame augu eļļas pudelītē iepiliniet 5 pilienus izvēlētās Florame ēteriskās eļļas). Ja gatavojat masāžas eļļu pieaugušam cilvēkam vai vēlaties eļļu izmantot kā matu masku, ieteicamā koncentrācija ir līdz 5% (līdz 50 pilieniem Florame ēteriskās eļļas vai vairāku Florame ēterisko eļļu kombinācijas)Lai izvēlētos Jūsu vajadzībām piemērotāko ēterisko eļļu, skatieties šeit.

  JUMS VARĒTU PATIKT