Bio

Jauni produkti

Jaunie produkti
Visi jaunie produkti

Aktīvie filtri

EKO KOSMĒTIKA

Skaistums, kas neprasa upurus!

Kopt ādu, pārklājot ar naftas un plastmasas slānīti, pabarojot ar sintētiskām piedevām? Kādēļ gan to nodarīt savam ķermenim?! Testēt kosmētiku, ziežot to acīs trusīšiem vai smērējot uz brūcēm pērtiķiem? Kādēļ gan to nodarīt dzīvniekiem?!

Izvēlies sertificētu eko kosmētiku, kas par vismaz 95% sastāv no dabīgām izejvielām (bet bieži – 99 līdz 100%), nekad nav testēta uz dzīvniekiem, un kuras efektivitāte un drošība ir zinātnieku pārbaudīta ražotāju un neatkarīgās laboratorijās.

Tā nav vienkārši kokoseļļa ar ēterisko eļļu – tās ir izsmalcinātas tekstūras, kas teicami iesūcas ādā, neatstājot to taukainu, tie ir inovatīvi augu ekstrakti ar pierādītu un sinerģisku iedarbību, tie ir moderni aromāti no organiskām ēteriskajām eļļām ar aromterapeitisku vai SPA efektu, un tie ir dabai un mūsu veselībai droši sastāvi, kas ļauj matiem mirdzēt un ādai elpot, aizsargājot kā zīdaiņa maigumu, tā nobriedušas ādas skaistumu.
Tie ir līdzekļi, kas dabīgā veidā ļauj justies komfortabli gan ziemā, gan vasarā, gan saulē, gan vējā. Tā ir profesionāla kvalitāte un dabīgi toņi dekoratīvajai kosmētikai; pilnībā dabīgas matu krāsas ar desmitkārt plašāku toņu izvēli kā tikai henna vai basma. Tās ir gadsimtu tradīcijas ziepju ražošanā, un mūsdienu tehnoloģijas ādas attīrīšanā, to nesausinot un nekairinot.

Ko Biotēkā izvēlēties? Varbūt eksotiku? Lūdzu! Godīgā tirdzniecībā iepirkta un saudzīgi dabai iegūta kukui eļļa, manuka medus, magnolija, frangipani un neroli. Vēlies autentiskumu? Jā! Lavandas no Provansas, Damaskas rozes no Bulgārijas, nīms no Indijas un ēdelveiss no Šveices Alpiem. Gribi turēties pie sava reģiona augiem? Arī to var! Bērzu ekstrakts un kumelīte, pērkonamoliņš un kliņģerīte, linsēklas un nātres. Var šiki – ar kosmētiku, ko stilists liek matos Holivudas zvaigznēm, var minimālistiski un zerowaste – vienas maģiskas Kastīlijas ziepes, un nekā vairāk.

Mēs esam daļa no dabas – un tāds lai ir arī mūsu kosmētikas plaukts!