Coslys krēmveida dušas želeja ar auzu ekstraktu

01000011191
16,90 €

Harmonizējoša krēmveida dušas želeja, kas attīra ādu bez ziepēm. Īpaši izstrādāta augu izcelsmes formula, kas atbilst fizioloģiskajam pH līmenim. Bio alveja un bio vīgriežu ziedūdens apvienojumā ar bio auzu ekstraktu.

Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā.

Harmonizējoša dušas želeja - maiguma un komforta pilnam mirklim dušā vai vannā. Bio alveja un bio vīgriežu ziedūdens apvienojumā ar bio auzu ekstraktu. Augu izcelsmes attīrošā formula izstrādāta bez ziepēm, ar fizioloģisku pH līmeni.

Saudzīgi attīra ādu, to ieskaujot aromātiskās putās. Ja līdzeklis iekļuvis acīs, skalot ar lielu daudzumu ūdens! Tikai ārīgai lietošanai.

Sastāvā: bio vīgriežu ziedūdens, augu izcelsmes mazgājošā bāze, augu izcelsmes glicerīns, auzu ekstrakts, bio alveja, 100% dabīgas smaržvielas. COSMEBIO, ECOCERT un COSMOS ORGANIC sertificēta biokosmētika. 97% sastāvdaļu dabīgas izcelsmes, 13,5% - iegūtas bioloģiskajā lauksaimniecībā. Nav testēta uz dzīvniekiem. Piemērota vegāniem.

7 vienības:

Sastāvdaļas: Aqua (water), sodium coco-sulfate, spiraeaulmariaflower water*, cocamidopropylbetaine, decyl glucoside, sodium chloride, glycerin, avena sativa (oat) leaf/stem extract*, aloe barbadensisleafjuicepowder*, lauroyl lysine, coco-glucoside, glyceryloleate, parfum (fragrance), coconutalcohol, sodium hydroxide, sodium sulfate, citricacid, benzylalcohol, dehydroaceticacid. COSMEBIO, ECOCERT un COSMOS ORGANIC
sertificēta biokosmētika. 97% sastāvdaļu dabīgas izcelsmes, 13,5% - iegūtas
bioloģiskajā lauksaimniecībā. Nav testēta uz dzīvniekiem. Piemērota vegāniem.
Vegāns:

JUMS VARĒTU PATIKT