Privātuma politika

Pateicamies, ka iepazīstaties ar Interneta vietnes www.bio.lv Privātuma politiku. Vietnes īpašnieks SIA "Cintamani Baltic", juridiskā adrese Stabu iela 27-8, Rīgā, LV-1011, vienotais reģistrācijas numurs 40002085614.

Šeit atrodama vietnes www.bio.lv apmeklētājiem un lietotājiem noderīga informācija par šādiem jautājumiem:

 1. Kādus lietotāja personas datus ievāc www.bio.lv;
 2. Kādā veidā dati tiek ievākti;
 3. Kādiem mērķiem dati tiek izmantoti;
 4. Kā tiek uzglabāta un aizsargāta ievāktā informācija;
 5. Cik ilgi tiek uzglabāti ievāktie dati;
 6. Kādos gadījumos dati tiek nodoti trešajām personām;
 7. www.bio.lv lietotāju iespējas un tiesības Privātuma politikas ietvaros.

 1. Galvenās datu kategorijas, ko iegūst www.bio.lv:
 • klienta vārds, uzvārds, e-pasta adrese, telefona numurs, piegādes adrese, cita ar pakalpojuma izpildi saistītā papildinformācija.
 • Šos datus klients iesniedz labprātīgi, reģistrējot www.bio.lv lietotāja profilu vai veicot pirkumu kā Viesis, turklāt sniedzot piekrišanu Pakalpojuma noteikumiem.
 • Tāpat www.bio.lv datu bāzē saglabājas klienta pasūtījumu vēsture un elektroniskās ziņas no klientiem, kas saņemtas caur Kontaktformu vai uz e-pastu info@bio.lv

Klienta dati tiek saņemti, šādos gadījumos:

 • klientam labprātīgi aizpildot www.bio.lv profila reģistrācijas formu;
 • veicot pasūtījumu un aizpildot informāciju kā Viesim;
 • citu iemeslu dēļ atsūtot savus datus uz info@bio.lv e-pastu.
 • Aizpildot profila reģistrācijas formu vai veicot pirkumu, lietotājs piekrīt Pakalpojuma noteikumiem, tādējādi apstiprinot, ka piekrīt datu apstrādei, lai www.bio.lv varētu nodrošināt piedāvātā pakalpojuma izpildi.

Personas iesniegtie dati tiek izmantoti pasūtījuma apstrādei un pasūtījuma piegādei ar kurjeru vai pakomātu. Kontaktinformācija, kā e-pasta adrese vai telefona numurs, tiek izmantoti, lai sazinātos ar klientu, ja nepieciešams atrisināt kādu ar pasūtījumu saistītu jautājumu.

Ja klients ir devis piekrišanu e-pasta jaunumu saņemšanai, tad klienta iesniegtā e-pasta adrese tiek izmantota mārketinga nolūkos, izsūtot klientiem informāciju par www.bio.lv jaunumiem vai īpašiem piedāvājumiem.

 1. Vietnē www.bio.lv esošie dati tiek uzglabāti saskaņā ar ierastajām, vispārpieņemtām drošības prasībām. Aicinām www.bio.lv lietotājus apzināties, ka jebkura informācija, kas nodota caur internetu nav 100% drošībā un lietotājam pašam jāuzņemas atbildība, kāda informācija un cik lielā apmērā tiek sniegta pakalpojumu sniedzējiem.
 2. Datu uzglabāšanas ilgums atkarīgs no datu veida.

Klienta profila reģistrācijas dati: kamēr lietotājs ir aktīvs/nav pieprasījis datu dzēšanu vai 3 gadus no pēdējās profila aktivitātes; Pasūtījumu vēsture: 5 gadi vai līdz brīdim, kad klients pieprasa datu dzēšanu; Pieprasījumi/ziņojumi e-pastā: 2 gadus.

 1. Personas dati tiek nosūtīti tikai uzticamām trešajām pusēm, ar kurām www.bio.lv vieno līgumā noteiktas saistības, un tikai tādā apjomā, kāds nepieciešams pakalpojuma sniegšanai. Dati trešajām personām tiek nodoti tikai šādiem mērķiem:
  • Preču piegādei uz norādīto adresi vai pakomātu;
  • Mārketinga pakalpojumu sniegšanas uzņēmumi; e-pasta adrese jaunumu un īpašo piedāvājumu saņemšanai, ja esat tai piekritis;
  • datu bāzu uzturētājiem un apstrādātājiem.

www.bio.lv lietotājiem ir šādas tiesības:

  • Tiesības labot un mainīt savus profilā norādītos personas datus;
  • Tiesības pieprasīt pilnīgu Jūsu datu dzēšanu no vietnes www.bio.lv;
  • Tiesības jebkurā laikā piekrist vai atteikties no jaunumu saņemšanas e-pastā;
  • Tiesības pieprasīt personu datus – uzzināt visus datus, kādus esam par Jums ievākuši sadarbības laikā.

www.bio.lv patur tiesības jebkurā laikā un apmērā veikt izmaiņas Privātuma politikas aprakstā.

Ja Jums ir kādi papildus jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums: info@bio.lv