PIEGĀDE VISĀ LATVIJĀ PIRKUMIEM VIRS 39.00 € BEZ MAKSAS!

Omnivia

Piegāde uz Jūsu izvēlēto Omniva pakomātu

Omniva - Pasūtījums tiek sakomplektēts 1-2 darba dienu laikā. Piegāde var aizņemt līdz 7 darba dienām, atkarībā no brīvajām vietām Jūsu izvēlētajā pakomātā.

Preču piegādes dienā Omniva atsūtīs uz Jūsu reģistrēto mobilā tālruņa numuru īsziņu, kas informēs Jūs par preču piegādi un pakomāta durvju kodu.

  • Omniva piegādes cena ir 2.50 EUR (pasūtījumiem līdz 39.00 EUR)
2,50€

Veinipak
Piegāde ar Kurjeru uz Jūsu norādīto adresi visā Latvijas teritorijā

Venipak - Pasūtījums tiek sakomplektēts 1-2 darba dienu laikā. Piegāde var aizņemt līdz 5 darba dienām. Piegāde notiek laika posmā no 9:00-17:00.

Preču piegādes dienā Venipak kurjers zvanīs uz Jūsu reģistrēto mobilā tālruņa numuru, lai informētu Jūs par preču piegādi un pārliecinātos, ka preču piegādes brīdī varēsiet saņemt savu pirkumu norādītajā adresē.

5,00€

Pabeidzot pirkumu, lūdzu pārliecinieties, ka visa ievadītā informācija ir pareiza, lai mēs varam ar Jums sazināties neskaidrību gadījumā, kā arī kurjeri var Jums piezvanīt vai atsūtīt īsziņu, tādējādi informējot Jūs par preču piegādi.


! Ja pasūtījuma kopējais svars pārsniedz 10 kg, www.bio.lv patur tiesības piemērot papildus maksu par piegādi pēc vienošanās ar pircēju (atkarībā no pasūtījuma vērtības)
! Preču piegādes laiks var mainīties. Izmaiņu gadījumā mēs ar Jums sazināsimies.