Vivani pilnpiena šokolāde ar karameļu kraukšķiem un inku sāli - 4109
  • Vivani pilnpiena šokolāde ar karameļu kraukšķiem un inku sāli - 4109

  Vivani pilnpiena šokolāde ar karameļu kraukšķiem un inku sāli

  03000010168
  2,85 €

  Perfektā balansā starp saldo un sāļo - bio pilnpiena šokolāde ar karameļu kraukšķiem un inku sāli atmodina garšas. Kakao saturs vismaz 44%. Piena saturs: 18%.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā.

  Šokolādes iepakojumā izmantota NatureFlex dabiska folija, kas pamatā ražota no ilgtspējīgas koksnes šķiedras, kas kompostējams 40 dienu laikā un nodrošina tik pat labu aizsardzību kā PET vai alumīnija folija. Papīrs un kartons ir FSC sertificēts (FSC sertificēts papīrs parasti sastāv no neapstrādātas koksnes šķiedrām, bet tas var būt tikpat videi draudzīgs kā pārstrādāts (recycled) papīrs. Forest Stewardship Council sertifikāts dod klientiem iespēju izvēlēties meža produktus, piemēram, papīru un koksni, kas iegūti videi draudzīgā, sociāli atbildīgā un ekonomiski izdevīgā veidā.

  19 vienības:

  Sastāvdaļas:kokosa ziedu cukurs* 32%, kakao masa*, kakao sviests*, pilnpiena pulveris*, karameļu kraukšķi* 10% (nerafinēts niedru cukurs*, kukurūzas glikozes sīrups*, sviesta tauki*, jūras sāls), krējuma pulveris*, inku sāls 0,5%, Burbona vaniļas ekstrakts*.* Bioloģiskā lauksaimniecība.Lauksaimniecība ES / ārpus ES (skat. uz iepak.).Var saturēt riekstu un lipekļa (glutēna) daļiņas.100 g vidējā uzturvērtība: 2323 kJ / 558 kcal, tauki 37,6 g, tostarp piesātinātie 23,6 g, ogļhidrāti 46,0 g, tostarp cukuri 40,2 g, olbaltumvielas 6,6 g, sāls 0,55 g.Iekšējā folija ir kompostējama un ražota no 90% atjaunojamām izejvielām.