Raab Vitalfood Stēvijas saldinātājs - 1623
  • Raab Vitalfood Stēvijas saldinātājs - 1623

  Raab Vitalfood Stēvijas saldinātājs

  04000007644
  6,95 €

  Vācijas ražotāja Raab Vitalfood stēvijas saldinātājs ir dabīgs saldinātājs uz no stēvijas ekstrakta iegūtu steviglikozīdu bāzes. Saldinātāja sīrupveida forma atvieglo dozēšanu. 3 pilieni stēvijas saldinātāja ir līdzvērtīgi cukura kubiņam (aptuveni 3 g cukura).

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Stēvija (Stevia Rebaudiana) ir daudzgadīgs asteru dzimtas kultūraugs, kas cēlies no Dienvidamerikas. Tās neparastā salduma noslēpumu atklāja vietējie Guarani indiāņi, kuri stēviju dēvēja par „Ka’a he’e” („saldais augs”), un tradicionāli izmantoja auga lapas mate tējas un augu uzlējumu saldināšanai.

  Stēvijas ekstrakts nesatur kalorijas, ogļhidrātus, taukus un holesterīnu, neietekmē glikozes līmeni asinīs un glikēmisko indeksu, kā arī insulīna izstrādi organismā.

  Saldumu stēvijas lapām piešķir tajās esošie steviolglikozīdi – molekulas, kas nodrošina 50 līdz 450 reizes intensīvāku saldumu nekā baltais cukurs, vienlaicīgi nesaturot kalorijas. Steviolglikozoīdus no stēvijas lapām atdala līdzīgi kā cukuru no cukurbietēm – lapas ievāc, izkaltē, iegūst ūdens ekstraktu, ko filtrē, kristalizē un pēc tam izžāvē. Galvenie stēvijas ekstraktā esošie steviolglikozīdi ir steviozīds un rebaudiozīds A.

  Kā lietot?

  Pievienojiet dažādiem dzērieniem un ēdieniem.

  3 pilieni stēvijas saldinātāja ir līdzvērtīgi cukura kubiņam (aptuveni 3 g cukura).

  Padoms

  Izmēģiniet arī „Comptoirs & Compagnies” dabīgos stēvijas saldinātājus: Stēvijas pulverveida ekstraktu (15 g), Dabīgo saldinātāju ar stēvijas ekstraktu (250 šķīstošas tabletes / 11,25 g), Dabīgo saldinātāju ar stēvijas glikozīdiem (50 g).

  180 vienības:

  Sastāvdaļas:Augu glicerīns, ūdens, saldinātājs: steviolglikozīdi.
  Apraksts:Vācu uzņēmuma Raab Vitalfood klāstā ietilpst bioloģiski audzētu augu proteīni, superfood maisījumi smūtijiem, kā arī dabīgs stēvijas saldinātājs ar steviolglikozīdiem un uztura bagātinātājs GREEN COFFEE EXTRACT, kas satur lielu daudzumu zaļu, negrauzdētu kafijas pupiņu sastāvā dabīgi atrodamās hlorogēnskābes.