Raab stēvijas tabletes - 4547
  • Raab stēvijas tabletes - 4547

  Raab stēvijas tabletes

  03000011137
  6,95 €

  “Premium” kvalitātes cukura alternatīva bez kalorijām. Saldinātājs uz steviolglikozīdu bāzes, kas iegūti no stēvijas auga. 1 tablete ir līdzvērtīga 1 cukura kubiņam (apm. 3 g cukura). Nesatur lipekli (glutēnu) un laktozi.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā.

  Stēvija (Stevia Rebaudiana) ir daudzgadīgs asteru dzimtas kultūraugs, kas cēlies no Dienvidamerikas. Tās neparastā salduma noslēpumu atklāja vietējie Guarani indiāņi, kuri stēviju dēvēja par „Ka’a he’e” („saldais augs”), un tradicionāli izmantoja auga lapas mate tējas un augu uzlējumu saldināšanai.

  Stēvijas ekstrakts nesatur kalorijas, ogļhidrātus, taukus un holesterīnu, neietekmē glikozes līmeni asinīs un glikēmisko indeksu, kā arī insulīna izstrādi organismā.

  Saldumu stēvijas lapām piešķir tajās esošie steviolglikozīdi – molekulas, kas nodrošina 50 līdz 450 reizes intensīvāku saldumu nekā baltais cukurs, vienlaicīgi nesaturot kalorijas. Steviolglikozoīdus no stēvijas lapām atdala līdzīgi kā cukuru no cukurbietēm – lapas ievāc, izkaltē, iegūst ūdens ekstraktu, ko filtrē, kristalizē un pēc tam izžāvē. Galvenie stēvijas ekstraktā esošie steviolglikozīdi ir steviozīds un rebaudiozīds A. Pēc dažādu avotu informācijas, steviozīda kušanas temperatūra ir 198˚C, bet rebaudiozīds A savu struktūru spēj saglabāt līdz pat 243˚C temperatūrai, kas stēvijas ekstraktam paver plašas pielietojuma iespējas.

  Kā lietot?

  Raab stēvijas ekstrakts ir balts, kristālisks pulveris, kas iegūts no šī auga (Stevia rebaudiana) lapām.

  1 tablete ir līdzvērtīga 1 cukura kubiņam (apm. 3 g cukura). Piemērots cukura diabēta slimniekiem un slaidinošo diētu ievērotājiem.

  61 vienības:

  Sastāvdaļas:skābuma regulētājs: nātrija bikarbonāts, saldinātājs: 25%steviolglikozīdi (tostarp 97% rebaudiozīds A), skābuma regulētājs: nātrijacitrāts, pretsalipes vielas: L-leicīns, taukskābju magnija sāļi.
  Vegānisks:
  Bezglutēna:

  JUMS VARĒTU PATIKT