• Jauns
  • DIET-FOOD bioloģisks ksilīts
  • DIET-FOOD bioloģisks ksilīts

DIET-FOOD bioloģisks ksilīts

03000012134
10,95 €

Bioloģisks ksilīta saldinātājs. Tiek saukts arī par bērzu cukuru, jo tiek iegūts no bērzu sulas. Ar zemu glikēmisko indeksu (GI). Dabīgs, augu izcelsmes saldinātājs, kas satur par 40% mazāk kaloriju nekā cukurs.

Apjoms

✓ Ksilīts ir augu izcelsmes saldinātājs, kas garšas ziņā ir līdzīgs cukuram.

✓ Ksilīts ir zināms arī kā bērzu cukurs, kas nelielā daudzumā ir atrodams ļoti dažādos augos un izstrādājas arī cilvēka organismā.

✓ Ksilīts ir zema glikēmiskā indeksa saldinātājs un ir piemērots arī diabēta slimniekiem, jo neizraisa insulīna līmeņa strauju kāpumu.

✓ Ksilītā ir par 40% mazāk kaloriju nekā cukurā.

✓ Diet-Food ksilīts tiek iegūts no bērzu sulas.

✓ Interesanti, ka viens no veselības ieguvumiem, lietojot ksilītu, ir uzlabota mutes higiēna, tādēļ tas ir atrodams zobu pastu un košļājamo gumiju sastāvā.

Lietošana. Ksilītu var lietot tāpat kā parasto cukuru, jo tā saldums ir līdzvērtīgs tam. Uzturā ieviest pakāpeniski. Pārmērīgai lietošanai var būt caureju veicinoša iedarbība. Neizmantot rauga mīklām! Jo ksilīts neveicinās mīklas uzrūgšanu.

Diet Food
36 vienības:

Sastāvdaļas:100% bio ksilīts. Lauksaimniecība ārpus ES (skat. uz iepak.). Var saturēt sojas, riekstu un lipekļa (glutēna) daļiņas. 100 g uzturvērtība: enerģētiskā vērtība 995 kJ / 239 kcal, tauki 0 g, tostarp piesātinātās taukskābes 0 g, ogļhidrāti 99,5 g, tostarp cukuri 0 g, tostarp polioli 99,5 g, olbaltumvielas 0 g, sāls 0 g.
Vegāns:

JUMS VARĒTU PATIKT