Holle Organic Junior Muesli pilngraudu pārslas ar kukurūzas pārslām - 3736-1
  • Holle Organic Junior Muesli pilngraudu pārslas ar kukurūzas pārslām - 3736-1
  • Holle Organic Junior Muesli pilngraudu pārslas ar kukurūzas pārslām - 3736-1
  • Holle Organic Junior Muesli pilngraudu pārslas ar kukurūzas pārslām - 3736-1

  Holle Organic Junior Muesli pilngraudu pārslas ar kukurūzas pārslām

  15000009711
  3,95 €

  Piemērots uzturā zīdaiņiem, kuri ir vecāki par 10 mēnešiem. Holle Organic Junior Muesli ir lieliski piemērots brokastīm, it īpaši, pārejot uz pieaugušo pārtiku. “Demeter” kvalitātes sastāvdaļas garantē unikālu garšas pieredzi. Satur dabīgu, graudaugu sastāvā esošu cukuru.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā.

  Smalkas, bioloģiski audzētas pilngraudu pārslas. Holle Organic Junior Muesli ir garšīgs saudzīgi pārstrādātu pilngraudu maisījums. Pievienojot pienu, smalkās pārslas kļūst mīkstas un tās ir viegli sakošļāt.

  “Demeter” kvalitātes sastāvdaļas garantē unikālu garšas pieredzi. Holle Organic Junior Muesli ir arī lieliski piemērots brokastīm, pārejot uz pieaugušo pārtiku. Svarīgas norādes. Satur lipekli (glutēnu). Precīzi ievērojiet pagatavošanas instrukciju!

  Nepareizi pagatavots maisījums nav drošs Jūsu mazuļa veselībai!

  Vienmēr pagatavojiet svaigu porciju vienai ēdināšanas reizei, neizmantojiet pārpalikumus! Nesildiet mikroviļņu krāsnī, lai izvairītos no maisījuma pārkaršanas riska! Vienmēr pārbaudiet ēdiena temperatūru pirms to dodat mazulim (apm. 37°C). Ar pirmā zobiņa parādīšanos, rūpējieties par pietiekamu mazuļa zobu kopšanu! Pirms produkta lietošanas ieteicams konsultēties ar pediatru.

  Pagatavošana zīdaiņiem no 10 mēnešu vecuma:

  Ar pilnpienu. Ielejiet bļodā 130 ml pilnpiena un iemaisiet 25 g (apm. 5 ēd. k.) Holle Organic Junior Muesli.

  Ar mākslīgo piena maisījumu. Pagatavojiet 170 ml mākslīgā piena maisījuma zīdaiņiem, kā norādīts uz maisījuma iepakojuma, un ielejiet to bļodā. Iemaisiet tajā 18 g (apm. 3-4 ēd. k.) Holle Organic Junior Muesli un atdzesējiet līdz ķermeņa temperatūrai (apm. 37°C).

  Bez piena, ar augļiem. Samasiet 20 g (apm. 4 ēd. k.) Holle Organic Junior Muesli ar 100 g Jūsu izvēlētā augļu biezeņa no burciņas vai svaigi blenderētiem augļiem un 1 tējk. Holle Organic Baby Weaning Oil. Ja nepieciešams, pievienojiet vārītu, līdz 50°C atdzesētu ūdeni.

  Ieteikums. Ja izmantojat svaigu pienu, putrai ieteicams pievienot 2 ēdamkarotes augļu sulas, kas bagātīgi satur C vitamīnu, lai uzlabotu dzelzs uzsūkšanos.


  139 vienības:

  Sastāvdaļas:“demeter” auzu pārslas* 65%, “demeter” plēkšņu kviešu putra* 20%, “demeter” kukurūzas pārlas* 15%, tiamīns(atbilstoši likumdošanas aktu prasībām). *biodinamiskā lauksaimniecība. Lauksaimniecība ES (skat. uz iepak.).Neatvērtā veidā ieteicams līdz: skat. uz iepak. Iepakots pēc svara. Pēc atvēršanas izlietot 3 nedēļu laikā.

  JUMS VARĒTU PATIKT