Cosmoveda Garam masala - 4107
  • Cosmoveda Garam masala - 4107

Cosmoveda Garam masala

02000000728
3,20 €

Indiešu un Austrumu ēdieni - karija ēdieni, dāls un zupas atplaukst garšu dažādībā,kadpievieno Garam masala. "Garam” nozīmē „karsts, ass” un „masala” ir garšvielu maisījums (tulkoj. no hindu valodas). Lai izceltu garšu - viegli apcepiet Garam masala gī sviestā, savukārt, lai garša būtu maigāka - pievienojiet to jau gatavam ēdienam.

Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā.

Cosmoveda garšvielas uzreiz pēc to atlasīšanas un pārstrādes tiek iepakotas aizsargiepakojumā, tā saglabājot dabīgā aromāta svaigumu un pilnīgumu.

Cosmoveda garšvielas ir iegūtas uzņēmuma bio lauksaimniecības un godīgās tirdzniecības (Fair Trade) projektu ietvaros dienvidaustrumu Āzijā, Indijā un Šrilankā. Garšvielām un augiem pilnvērtīgā Ājurvēdas uzturā tiek atvēlēta galvenā loma to īpaši labvēlīgo īpašību dēļ. Gadu tūkstošiem senā Ājurvēda ir visaptveroša dzīves filozofija, kas īpašu uzmanību pievērš cilvēku veselības saglabāšanai un dzīves kvalitātes uzlabošanai.

43 vienības:

Sastāvdaļas: koriandrs*, kumīns*, melnie pipari*, zaļais kardamons*, krustnagliņas*, Ceilonas kanēlis*. *audzēts bioloģiskajā saimniecībā.
Vegāns:
Bezglutēna:

JUMS VARĒTU PATIKT