COMPTOIRS & COMPAGNIES RUPJĀ MALUMA HIMALAJU ROZĀ SĀLS - 1626
  • COMPTOIRS & COMPAGNIES RUPJĀ MALUMA HIMALAJU ROZĀ SĀLS - 1626

  COMPTOIRS & COMPAGNIES RUPJĀ MALUMA HIMALAJU ROZĀ SĀLS

  03000003924
  3,50 €

  Dabīgs, nerafinēts rupjā maluma Himalaju sāls bez mākslīgām piedevām.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Jā, šis ir jūras sāls. Taču Himalaju sāls ir veidojies pirms 500 miljoniem gadu, kad pasaules jūras un okeāni vēl nepazina rūpniecības un cilvēces radīto piesārņojumu. Šīs sāls ir iegūts sāls raktuvēs Himalaju kalnu pakājē, 300 – 600 metru dziļumā, kur tas ir pilnībā pasargāts no modernās vides sārņiem. Atšķirībā no parasta vārāmā sāls, Himalaju sāls dabīgi satur ne tikai nātrija hlorīdu, bet arī plašu spektru dažādu minerālvielu un mikroelementu – tādjādi mākslīgi to bagātināt ar dažādām piedevām vienkārši nav nepieciešams. Turklāt sāls ieguves process ir roku darbs. To attīra, skalojot ūdenī un izžāvējot saulē. Šis sāls nav rafinēts, nav karsēts temperatūrās virs 600°C, kā arī nav ķīmiski apstrādāts – tādejādi ir saglabājis savu dabīgo un mūsu organismam piemērotāko struktūru.

  Kā lietot?

  Pievienojiet dažādiem ēdieniem.

  Padoms

  Izmēģiniet arī smalkā maluma Himalaju sāli 500 g iepakojumā.
  Ja vēlaties samazināt nātrija patēriņu uzturā, izmēģiniet Dr.Jacob’s Blutdruck-Salz minerālsāļu maisījumu ar samazinātu nātrija saturu, kas, salīdzinājumā ar vārāmo sāli, satur par 50% mazāk nātrija.
  85 vienības:

  Sastāvdaļas:Dabīgs, nerafinēts smalkā maluma Himalaju rozā sāls.
  Apraksts:Francijas uzņēmumu „Comptoirs & Compagnies” raksturo inovācijas, garša un veselība. „Comptoirs & Compagnies” klāstā atradīsiet plašu Jaunzēlandes savvaļas manuka medus produkciju ar garantētu efektivitāti, bioloģiski audzētas, kaltētas ogas un dabīgus stēvijas saldinātājus.
  Vegānisks:
  Bezglutēna:

  JUMS VARĒTU PATIKT