• -14,35%
Rapunzel Oxyguard® omega 3-6-9 linsēklu, kaņepju un ķirbju sēklu eļļa - 2161
  • Rapunzel Oxyguard® omega 3-6-9 linsēklu, kaņepju un ķirbju sēklu eļļa - 2161

Rapunzel Oxyguard® omega 3-6-9 linsēklu, kaņepju un ķirbju sēklu eļļa

03000007061
10,45 €
8,95 € IETAUPI 14%

Linsēklu, kaņepju un ķirbju sēklu eļļas ideālā proporcijā. Eļļu maisījumā esošās nepiesātinātās taukskābes palīdz uzturēt normālu holesterīna līmeni asinīs, savukārt E vitamīns veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu. Oxyguard® īpaši saudzīgais eļļu ieguves process sargā cilvēka organismam svarīgās taukskābes no gaismas, gaisa un siltuma iedarbības.

 

Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā

Eļļu sajaukšanas un fasēšana laikā Oxyguard® nodrošina eļļu vērtīgo sastāvdaļu aizsardzību pret gaisu un siltumu.

Linsēklu eļļa ir bagāta ar omega-3 taukskābēm (alfa-linolēnskābe), savukārt kaņepju eļļa pārliecina ar savu augsto omega-6 taukskābes (linolskābe) saturu un reto gamma-linolēnskābi. Ķirbju sēklu eļļa apgādā organismu ar nepiesātinātajām omega-9 un omega-6 (linolskābe) taukskābēm, tādējādi nodrošinot optimālu šo trīs vielmaiņai svarīgo taukskābju līdzsvaru. Ķirbju eļļa satur arī antioksidantus, karotīnus un fitosterīnus.

Nekarsēt! Glabājiet tumšā, vēsā vietā! Pārliecinieties, ka vāciņš tiek cieši aizskrūvēts! Sargājiet no gaisa (skābekļa), gaismas un siltuma iedarbības, lai saglabātu vērtīgo taukskābju īpašības!

Lietošana: Pirms lietošanas sakratīt. Lietot nekarsētu pa 1-2 ēdamkarotēm dienā. Pēc atvēršanas pudeli uzglabāt ārējā kartona iepakojumā ledusskapī. Piemērots svaigēšanai. 

113 vienības:

Sastāvdaļas: linsēklu eļļa* (40%), kaņepju sēklu eļļa* (30%), ķirbju sēklu eļļa* (30%). * - no bioloģiskās lauksaimniecības.