Rapunzel OXYGUARD® Kaņepju eļļa - 3560
  • Rapunzel OXYGUARD® Kaņepju eļļa - 3560

  Rapunzel OXYGUARD® Kaņepju eļļa

  03000005840
  6,45 €

  Eļļa augstā koncentrācijā satur divas polinepiesātinātās taukskābes – linolskābi (Omega-6 taukskābi) un linolēnskābi (Omega-3 taukskābi), kas ir īpaši svarīgas vielmaiņai. Baudiet kaņepju eļļu tās pirmatnējā formā!

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā.

  OXYGUARD® īpaši saudzīgais eļļu ieguves, pārstrādes un fasēšanas process sargā eļļu sastāvā esošās, cilvēka organismam svarīgās taukskābes, kuras iespējams uzņemt vienīgi ar uzturu, no gaismas, gaisa un siltuma iedarbības. Kaņepju eļļa ārkārtīgi lielā daudzumā satur neaizvietojamās taukskābes alfa-linolēnskābi (omega-3) un linolskābi (omega-6), nepiesātinātās taukskābes palīdz uzturēt normālu holesterīna līmeni asinīs. Nekarsēt! Glabājiet tumšā, vēsā vietā! Pārliecinieties, ka vāciņš tiek cieši aizskrūvēts! Sargājiet no gaisa (skābekļa), gaismas un siltuma iedarbības, lai saglabātu vērtīgo taukskābju īpašības! Lietošana: Piemērots svaigēšanai. Pirms lietošanas sakratīt. Lietojiet nekarsētu vai pārlejiet gataviem siltajiem ēdieniem. Pievienojiet 1-2 ēdamkarotes kaņepju eļļas salātiem, dārzeņu pastētēm un aukstajām mērcītēm, jogurtam, biezpienam, musli. Pēc atvēršanas pudeli uzglabāt ārējā kartona iepakojumā ledusskapī un izlietot 8 nedēļu laikā.

  76 vienības:

  Sastāvdaļas:Kaņepju eļļa *Bioloģiskā lauksaimniecība ārpus ES. (Kontroli veica: skat. uz iepakojuma)100 g vidējā uzturvērtība: Enerģētiskā vērtība 3700kJ/ 900 kcal; tauki 100g, no tiem piesātinātās taukskābes 10,5g, no tiem mononepiesātinātās taukskābes 13,5g, no tiem polinepiesātinātās taukskābes 76g (no tām linolskābe 57,5g, linolēnskābe 18,4g); ogļhidrāti 0g, no tiem cukuri 0g; olbaltumvielas 0g; sāls 0g; E vitamīns 23mg (192% no ieteicamās diennakts devas).