Rapunzel Oxyguard® bio valriekstu, linsēklu un čia sēklu eļļa - 3299
  • Rapunzel Oxyguard® bio valriekstu, linsēklu un čia sēklu eļļa - 3299

Rapunzel Oxyguard® bio valriekstu, linsēklu un čia sēklu eļļa

15000006397
8,00 €

Valriekstu, čia un linsēklu eļļas ideālā proporcijā. Bagātīgi satur omega-3 taukskābes. OXYGUARD ® īpaši saudzīgais eļļu ieguves, pārstrādes un fasēšanas process sargā eļļu sastāvā esošās, cilvēka organismam svarīgās taukskābes, no gaismas, gaisa un siltuma iedarbības..

Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā.

Bagātīgi satur omega-3 taukskābes. OXYGUARD ® īpaši saudzīgais eļļu ieguves, pārstrādes un fasēšanas process sargā eļļu sastāvā esošās, cilvēka organismam svarīgās taukskābes, kuras iespējams uzņemt vienīgi ar uzturu, no gaismas, gaisa un siltuma iedarbības. Valriekstu un linsēklu eļļas ir spiestas, un visas trīs eļļas ir sajauktas un fasētas izmanojot OXYGUARD ® tehnoloģiju. Optimāls auksti spiestas valriekstu, linsēklu un čia sēklu eļļu maisījums, kas izceļās ar augstu polinepiesātināto taukskābju saturu, tostarp omega 3 taukskābi (alfa- linolēnskābi).

Valriekstu eļļa maisījumam piešķir maigu, saldi riekstainu garšas niansi, kuru papildina maigais čia sēklu aromāts. Alfa-linolēnskābe (ALA) palīdz uzturēt normālu holesterīna līmeni asinīs. Labvēlīgo ietekmi panāk, katru dienu uzņemot 2 g ALA. Sastāvā bagātīgi esošais E vitamīns veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu. Labvēlīga iedarbība, lietojot pilnvērtīga un sabalansēta uztura un veselīga dzīvesveida ietvaros.

Nekarsēt! Glabāt tumšā, vēsā vietā! Pārliecināties, ka vāciņš tiek cieši aizskrūvēts! Sargāt no gaisa (skābekļa), gaismas un siltuma iedarbības, lai saglabātu vērtīgo taukskābju īpašības! Lietošana: Pirms lietošanas sakratīt. Lietojiet nekarsētu vai pārlejiet gataviem siltajiem ēdieniem. Lietojiet eļļu pa 2 ēdamkarotēm dienā tīrā veidā vai, pievienojot smūtijiem, brokastu putrai, brokastu pārslām, kā arī salātiem un uzkodu mērcītēm, lai ikdienā uzņemtu omega 3 taukskābi. Garšas īpašību dēļ piemērota arī pievienošanai saldajiem ēdieniem.


48 vienības:

Sastāvdaļas: auksti spiesta valriekstu eļļa* 50%, auksti spiesta linsēklu eļļa* 40%, auksti spiesta čia (Salvia hispanica) sēklu eļļa* 10%. * 100% bioloģiskā lauksaimniecība. Lauksaimniecība ārpus ES (skat. uz iepak.). 100 g vidējā uzturvērtība: enerģētiskā vērtība 3700 kJ/ 900 kcal; tauki 100 g, no tiem piesātinātās taukskābes 9,6 g, no tiem mononepiesātinātās taukskābes 18,0 g, no tiem polinepiesātinātās taukskābes 72,4 g (linolēnskābe 32,5 g, no tās alfa-linolēnskābe 32,5 g); ogļhidrāti 0g, no tiem cukuri 0 g; olbaltumvielas 0 g; sāls 0 g; E vitamīns 8 mg (67% no uzturvielu atsauces vērtības).
Vegāns:

JUMS VARĒTU PATIKT