• -15,94%
Rapunzel OXYGUARD ® bio gaišo linsēklu eļļa - 2179
  • Rapunzel OXYGUARD ® bio gaišo linsēklu eļļa - 2179

Rapunzel OXYGUARD ® bio gaišo linsēklu eļļa

03000003414
6,90 €
5,80 € IETAUPI 16%

OXYGUARD ® īpaši saudzīgais eļļu ieguves, pārstrādes un fasēšanas process sargā eļļu sastāvā esošās, cilvēka organismam svarīgās taukskābes, kuras iespējams uzņemt vienīgi ar uzturu, no gaismas, gaisa un siltuma iedarbības. Linsēklu eļļa satur neaizvietojamās polinepiesātinātās taukskābes, tostarp īpaši augstā koncentrācijā – linolēnskābi (omega-3 taukskābi).

Apjoms

Bagātīgi satur omega-3 taukskābes. Spiesta un fasēta Rapunzel eļļas dzirnavās Algavā, izmanojot OXYGUARD ® tehnoloģiju. Alfa-linolēnskābe (ALA) palīdz uzturēt normālu holesterīna līmeni asinīs. Labvēlīgo ietekmi panāk, katru dienu uzņemot 2 g ALA. Labvēlīga iedarbība, lietojot pilnvērtīga un sabalansēta uztura un veselīga dzīvesveida ietvaros. Baudiet linsēkļu eļļu tās pirmatnējā formā!

Nekarsēt! Glabāt tumšā, vēsā vietā! Pārliecināties, ka vāciņš tiek cieši aizskrūvēts! Sargāt no gaisa (skābekļa), gaismas un siltuma iedarbības, lai saglabātu vērtīgo taukskābju īpašības!

Lietošana:

Piemērota svaigēšanai. Pirms lietošanas sakratīt. Ieteicamā porcija – 1-2 ēdamkarotes eļļas. Lietojiet nekarsētu vai pārlejiet gataviem siltajiem ēdieniem.

Pievienojiet 1 ēdamkaroti linsēklu eļļas salātiem, smūtijiem, salātu mērcītēm, jogurtam, biezpienam, brokastu pārslām vai putrai.

Pēc atvēršanas pudeli cieši aizvērt un uzglabāt vertikāli, ārējā kartona iepakojumā, ledusskapī un izlietot 8 nedēļu laikā.

71 vienības:

Sastāvdaļas:Auksti spiesta linsēklu eļļa*. *Bioloģiskā lauksaimniecība ārpus ES (kontroli veica: skat. uz iepak.)100 g vidējā uzturvērtība: enerģētiskā vērtība 3700 kJ/ 900 kcal; tauki 100g, no tiem piesātinātās taukskābes 10,1 g, no tiem mononepiesātinātās taukskābes 20,8 g, no tiem polinepiesātinātās taukskābes 69,1 g (no tām linolēnskābe 51,0 g, no tās alfa- linolēnskābe 51,0 g); ogļhidrāti 0 g, no tiem cukuri 0 g; olbaltumvielas 0 g; ogļhidrāti 0 g; E vitamīns 11 mg (92% no uzturvielu atsauces vērtības).
Vegāns:

JUMS VARĒTU PATIKT