Rabenhorst bio sarkano vīnogu sula ar dzelzi “ROTER RABENHORSTER” - 4536
  • Rabenhorst bio sarkano vīnogu sula ar dzelzi “ROTER RABENHORSTER” - 4536

  Rabenhorst bio sarkano vīnogu sula ar dzelzi “ROTER RABENHORSTER”

  06000011103
  4,50 €

  Bio sarkano vīnogu sula ar bio karija koka lapu ekstraktu. Tiešā spieduma sula. Ar dzelzi asinsradei. Izbaudiet gatavu sarkano vīnogu garšas pilnību un gūstiet labumu no sulas sastāvā esošā dzelzs! Piemērota vegāniem.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā.

  Dzelzs veicina sarkano asinsķermenīšu un hemoglobīna normālu veidošanos, kā arī normālu skābekļa transportēšanu organismā. Tā kā šo svarīgo mikroelementu organisms nespēj izstrādāt pats, tas ir pietiekamā daudzumā jāuzņem ar uzturu.

  Viena dienā ieteicamā 200 ml porcija sedz 50% no dzelzs uzturvielu atsauces vērtības. Ieteicams ievērot pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un veselīgu dzīvesveidu.

  38 vienības:

  Sastāvdaļas:Dzelzs veicina sarkano asinsķermenīšu un hemoglobīnanormālu veidošanos, kā arī normālu skābekļa transportēšanuorganismā. Tā kā šo svarīgo mikroelementu organisms nespējizstrādāt pats, tas ir pietiekamā daudzumā jāuzņem ar uzturu.Viena dienā ieteicamā 200 ml porcija sedz 50% no dzelzsuzturvielu atsauces vērtības. Ieteicams ievērot pilnvērtīgu unsabalansētu uzturu un veselīgu dzīvesveidu.
  Vegānisks: