Dr. Jacob’s Chi-Cafe balance - 5018
  • Dr. Jacob’s Chi-Cafe balance - 5018

  Dr. Jacob’s Chi-Cafe balance, kafiju saturošs maisījums dzēriena pagatavošanai

  10000011768
  11,95 €

  Chi-Cafe balance sniedz kompromisu starp senu ieradumu un jaunu dzīves ceļu, apvienojot garšu ar veselīgumu. Dzēriena noslēpums ir harmoniskā kombinācija – kafija, škiedrvielas, magnijs, kalcijs, zaļu kafijas pupiņu un granātābolu ekstrakti, kā arī aromatizējoši gvaranas, žeņšeņa un reiši sēņu ekstrakti. Satur dabīgi uzmundrinošu kofeīnu no gvaranas sēklām un kafijas.

  Apjoms

  “Chi” nozīmē “dzīvesspēks”. Baudiet jaunu, līdzsvarotāku dzīvesspēku! Ar grauzdētu kafiju un zaļām kafijas pupiņām, šķiedrvielām, minerālvielām un augu ekstraktiem

  ✓Trīs tases Chi-Cafe balance satur aptuveni 43% no Vācijas uztura biedrības (Deutsche Gesellschaft für Ernährung) ieteiktās dienas šķiedrvielu devas. Īpašās, šķīstošās šķiedrvielas ir iegūtas no akāciju augu sulas bez ķīmiskas apstrādes un ir pazīstamas arī kā akāciju sveķi.

  ✓Chi-Cafe balance satur kalciju, kas palīdz nodrošināt normālu gremošanas fermentu darbību, kā arī ir nepieciešams kaulu un zobu veselības uzturēšanai.

  ✓Magnijs palīdz samazināt nogurumu un nespēku, veicina normālas psiholoģiskās funkcijas, kā arī normālu muskuļu un nervu sistēmas darbību.

  ✓Vegānisks.

  ✓Nesatur lipekli (glutēnu) un laktozi.

  Lietošana: pirms pirmās atvēršanas sakratīt! Lai pagatavotu tasi Chi-Cafe balance dzēriena, aplejiet 5 g Chi-Cafe balance pulvera (apm. 2 tējk.) ar 100 ml karsta ūdens. Pievienojiet 30 ml piena vai sojas dzēriena ar kalciju un saldiniet pēc nepieciešamības. Lai garša būtu īpaši pilnīga, ieteicams saputot ar piena putotāju.Var lietot Frappe un aukstās kafijas pagatavošanai – šķīst arī aukstā ūdenī. Dienā ieteicams baudīt trīs tases Chi-Cafe balance. Ievērojiet pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un veselīgu dzīvesveidu! 1 tase (5 g) satur apm. 75 mg kofeīna.

  60 vienības:

  Sastāvdaļas:akāciju sveķi (55%, šķīstošas šķiedrvielas), šķīstošā kafija (26%), dabīgs aromatizētājs (ar gvarānas, reiši, žeņšeņa ekstraktiem), magnija citrāts, zaļu kafijas pupiņu ekstrakts (2%), kakao pulveris, kalcija laktāts, granātābolu ekstrakts (1%).
  Vegānisks:
  Bezglutēna:

  JUMS VARĒTU PATIKT