Bavicchi Stikla trauks sēklu diedzēšanai - 1098
  • Bavicchi Stikla trauks sēklu diedzēšanai - 1098
  • Bavicchi Stikla trauks sēklu diedzēšanai - 1098

Bavicchi Stikla trauks sēklu diedzēšanai

03000005814
18,00 €

Burka diedzēšanai ir viens no vienkāršākajiem un efektīvākajiem veidiem, kā mājās dažu dienu laikā iegūt gardus, uzturvielām bagātus dīgstus. Iepakojumā ir pārtikai piemērota stikla burka, īpašs uzskrūvējams vāks ar metāla sietiņu, keramikas pamatne un metāla statīvs. 

Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā

Viegli lietotojama un piemērota dažādiem dīgstiem – atkarībā no dīgstu veida atšķirsies maksimāli diedzējamais daudzums un nepieciešamais laiks (skat. tabulu uz iepakojuma).

Pirmā diena: mērcējiet sēklas burkā 8-12 stundas - ieberiet sēklas,ielejiet vismaz ¾ ūdens un uzskrūvējiet vāku. Tad, saskalinot un pagriežot burku uz leju un uz augšu, pakāpeniski nolejiet ūdeni caur uzskrūvētā vāka sietiņu, šādi noskalojot sēklas un izvairoties no ūdens sakrāšanās burkas apakšā. Novietojiet burku statīvā, kas ievietots keramikas pamatnē – šādi ūdens, kas vēl ir burkā, iztecēs
ārā uz pamatnes. Burku ir jānovieto uz līdzenas virsmas un jātur istabas temperatūrā (18-25°), izvairoties no tiešas gaismas un siltuma avotu iedarbības.

Turpmākās dienas: turpmākajās dienās burku ir jāpiepilda ar ūdeni un pēc 1-2 minūtēm ūdens atkal ir jānolej. Tas ir vajadzīgs, lai burkā esošajām sēklām pietiktu mitrums un tās dīgtu ātrāk. Skalošanu būtu jāveic vismaz divas reizes dienā (no rīta un vakarā) līdz pat dīgstu gatavībai un jebkad, kad sēklas burkā izskatā sausas. Tāpat kā pirmajā dienā, sakratiet sēklas pēc katras skalošanas reizes.

Dīgstu ievākšana: dīgsti augs ātri atkarībā no auga veida un istabas temperatūras. Izņemot no burkas, dīgsti ir gatavi ēšanai. Tos varuzglabāt ledusskapī, kur tie lēnām turpinās augt.

IEVĒROJIET: nediedzējiet šajā traukā rukolu, kreses, linsēklas, bazilika un čia sēklas.

31 vienības: