Bavicchi GEO bio saulespuķu sēklas diedzēšanai (Helianthus Annuus) - 4868
  • Bavicchi GEO bio saulespuķu sēklas diedzēšanai (Helianthus Annuus) - 4868

  Bavicchi GEO bio saulespuķu sēklas diedzēšanai (Helianthus Annuus)

  03000000355
  2,50 €

  Diedzētām saulespuķu sēklām ir izteiksmīgāka tekstūra nekā citiem dīgstiem, tām piemīt patīkami riekstaina un izbalansēta garša. Šie dīgsti lieliski garšo vieni paši, gan arī pievienoti pie smūtijiem un salātiem. Satur 25% olbaltumvielu, aminoskābes, kalciju, hlorofilu, dzelzi, magniju un fosforu. Kā arī satur vitamīnus A, B, C un E.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā.

  Kādēļ diedzēt?

  Diedzēšana ir vienkārša un neprasa daudz pūļu. Sēklas mājas apstākļos izdzīgst pāris dienu laikā, un tās var diedzēt visa gada garumā. Diedzējumiem ir augstāka uzturvērtība nekā izaugušam augam, un to uzturvielas ir vieglāk asimilējamas.

  Kā diedzēt?

  1. Izmērcējiet sēklas ūdenī apmēram 10 stundas un izlasiet bojātās.

  2. Rūpīgi noskalojiet izmērcētās sēklas tekošā ūdenī un ievietojiet tās diedzēšanas traukā, kā norādīts attēlā uz iepakojuma. Pārliecinieties, ka sēklas ir izklātas vienmērīgi, ja izmantojat diedzējamo trauku ar vairākiem līmeņiem.

  3. Aplejiet sēklas 2-3 reizes dienā, līdz tās ir pilnībā izdīgušas.

  4. Izdīgst 4-6 dienās un neveido sev apkārt želeju. Izdiedzētās sēklas var uzglabāt ledusskapī, kur tās turpinās augt vēl dažas dienas. Pirms lietošanas pārtikā diedzējumus noskalot ūdenī, tāpat kā salātus.

  Izmantojot GEO Sprouter, ņemiet 1 paciņu uz 1 diedzēšanas trauka līmeni, savukārt Terradisiena – 1 paciņu uz 2 diedzēšanas trauka līmeņiem. Izmantojot GEO Jar, diedzējiet 1 paciņas saturu.

  4 vienības:

  Sastāvdaļas:bio saulespuķu sēklas diedzēšanai.Pārbaudītas sēklas, drošas lietošanai. Lauksaimniecība ES / ārpus ES (skat. uziepak.). Var saturēt lipekli (glutēnu) saturošu graudaugu, sojas, sinepju daļiņas.

  JUMS VARĒTU PATIKT