Bavicchi GEO bio purava sēklas diedzēšanai (Allium Purrum) - 4866
  • Bavicchi GEO bio purava sēklas diedzēšanai (Allium Purrum) - 4866

  Bavicchi GEO bio purava sēklas diedzēšanai (Allium Purrum)

  03000000337
  2,50 €

  Diedzētām purava sēklām piemīt svaiga un viegli pikanta garša. Tie lieliski papildina dažādus salātus un dārzeņu ēdienus. Satur 20% olbaltumvielu, aminoskābes, kalciju, hlorofilu, dzelzi, magniju un vitamīnu - A, B, C un E.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā.

  Kādēļ diedzēt?

  Diedzēšana ir vienkārša un neprasa daudz pūļu. Sēklas mājas apstākļos izdzīgst pāris dienu laikā, un tās var diedzēt visa gada garumā. Diedzējumiem ir augstāka uzturvērtība nekā izaugušam augam, un to uzturvielas ir vieglāk asimilējamas.

  Kā diedzēt?

  1. Izmērcējiet sēklas ūdenī apmēram 10 stundas un izlasiet bojātās.

  2. Rūpīgi noskalojiet izmērcētās sēklas tekošā ūdenī un ievietojiet tās diedzēšanas traukā, kā norādīts attēlā uz iepakojuma. Pārliecinieties, ka sēklas ir izklātas vienmērīgi, ja izmantojat diedzējamo trauku ar vairākiem līmeņiem.

  3. Aplejiet sēklas 2-3 reizes dienā, līdz tās ir pilnībā izdīgušas.

  4. Izdīgst 10-12 dienās un neveido sev apkārt želeju. Izdiedzētās sēklas var uzglabāt ledusskapī, kur tās turpinās augt vēl dažas dienas. Pirms lietošanas pārtikā diedzējumus noskalot ūdenī, tāpat kā salātus.

  Izmantojot GEO Sprouter, ņemiet 4 paciņas uz 1 diedzēšanas trauka līmeni, savukārt Terradisiena – 2 paciņas uz 1 diedzēšanas trauka līmeni. Izmantojot GEO Jar, diedzējiet 8 paciņu saturu.

  39 vienības:

  Sastāvdaļas:bio purava sēklas diedzēšanai.Pārbaudītas sēklas, drošas lietošanai. Lauksaimniecība ES / ārpus ES (skat. uziepak.). Var saturēt lipekli (glutēnu) saturošu graudaugu, sojas, sinepju daļiņas.

  JUMS VARĒTU PATIKT